Barbara Kurdej-Szatan na najnowszych zdjęciach z synkiem. Henio bardzo się zmienił. Zobaczcie tylko tę fryzurę!

Barbara Kurdej-Szatan z Heniem

Barbara Kurdej-Szatan z Heniem

Barbara Kurdej-Szatan na najnowszych zdjęciach z Heniem. Zobaczcie, jak bardzo zmienił się synek aktorki i Rafała Szatana.

Barbara Kurdej-Szatan świetnie połączyła życie zawodowe i prywatne. Wychowuje dwoje dzieci – Hanię, która urodziła się w 2012 roku oraz Henia, który za kilka miesięcy będzie miał rok. Aktorka w jednym z wywiadów ujawniła, że świetnie sobie radzi z organizacją życia domowego i dlatego nie zamierza korzystać z pomocy niani. Chociaż najtrudniejsze są dla niej poranki, znalazła na nie sposób:

Najtrudniejsze są poranki. Żeby zawieźć Hanię do szkoły, muszę obudzić Henia, bo przecież nie zostawię go samego. Ale potem wracam z synkiem do domu i mamy czas tylko dla siebie. Hania ma też sporo dodatkowych zajęć popołudniowych: szkoła muzyczna, szkoła musicalowa, a ostatnio wożę ją na dubbing – mówiła w wywiadzie dla Olivii.

Oprócz roli mamy realizuje się też zawodowo. Niedługo wejdzie na plan nowej produkcji, którą stworzy razem ze stacją TVN. Te szczęśliwe wieści przekazała w wywiadzie, w którym poinformowała, że miała być prowadzącą Mam Talent!, odrzuciła jednak tę propozycję. Cały czas też realizuje swoją pasję i występuje na deskach teatrów.

Barbara Kurdej-Szatan z synkiem. Jak zmienił się Henio?

Basia Kurdej-Sztan jest bardzo aktywna w social mediach, gdzie chętnie publikuje zdjęcia z dziećmi. Hania to już panienka, która także zaczyna odnajdywać swoje pasje, a jej młodszy braciszek? Henio to słodki blondynek, który już we wrześniu skończy rok. Najnowsze zdjęcia na profilu jego znanej mamy dowodzą, że czas leci bardzo szybko, a on pięknie się rozwija. Maluszek może pochwalić się nową fryzurą. Bardzo urosły mu włoski i wygląda jeszcze bardziej rozkosznie.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Pod zdjęciami Basi z Heniem nie brakuje komplementów. Internauci zgodnym chórem twierdzą, że chłopiec jest bardzo podobny do swojej mamy. Jak myślicie? Zdjęcia w galerii.


Barbara Kurdej-Szatan z Heniem

Barbara Kurdej-Szatan z Heniem

Barbara Kurdej-Szatan z Heniem

Barbara Kurdej-Szatan z Heniem

Barbara Kurdej-Szatan z Heniem

Barbara Kurdej-Szatan z Heniem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×