Szukaj

Basia Kurdej-Szatan piękną sesją świętuje drugi miesiąc Henia. Już wiadomo po kim chłopiec odziedziczył urodę

Basia Kurdej-Szatan

Basia Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan pokazała zdjęcia z synem. Nowa sesja z Heniem rozczuliła internautów. Chłopiec skończył dwa miesiące, a internauci już wiedzą, po kim odziedziczył urodę. Też dostrzegacie to podobieństwo?

Barbara Kurdej-Szatan w tym roku spełniła jedno ze swoich największych marzeń – doczekała się drugiego dziecka. Na samym początku nie podzieliła się szczęśliwą nowiną. Dopiero gdy ciąża wkroczyła w bezpieczny okres, udostępniła zdjęcie ze sporych rozmiarów brzuszkiem. Gratulacjom nie było końca. Od tamtej pory aktorka chętnie dzieliła kolejny fotografiami swoich krągłości. Pod koniec września media obiegła szczęśliwa nowina. Pierwszym zdjęciem maluszka pochwalił się dumny tata – Rafał Szatan.

Gwiazda M jak miłość nie ukrywała, że długo starali się z mężem o kolejne dziecko. Mały Henio z miejsca stał się oczkiem w głowie całej rodziny. Zakochani w nim są nie tylko rodzice, ale także jego starsza siostra, Hania, która jak wiadomo z wywiadów udzielonych przez jej mamę, wręcz nie mogła doczekać się narodzin brata. To ona wybrała dla niego imię.

Imię jest polskie, piękne, stare dość, tradycyjne i niestety okazuje się, że jest takich dużo. Trochę mnie to denerwuje. Jak wybraliśmy imię Hania, to wtedy w ogóle imię Hania nie było modne. Były same Zosie, Marysie. Stwierdziłam: „Super, Hania jest przepięknym imieniem, jest polskie, jest ładne”. Nagle się okazało, że tego roku urodziły się same Hanie. Teraz jest dokładnie to samo – wyznała Barbara w rozmowie z „Vivą!”.

Chłopiec 20 listopada skończyła dwa miesiące. Z tej okazji Kurdej-Szatan postanowiła pochwalić się jego najnowszymi zdjęciami.

Barbara Kurdej-Szatan pokazała nowe zdjęcia syna

Po porodzie przerwa Barbary od Instagrama nie trwała długo. Aktorka nie chciała tracić kontaktu z fanami. Teraz powoli zaczyna wracać do zawodowych obowiązków. Ostatnio pojawiła się w programie Dzień Dobry TVN, gdzie zachwyciła swoją figurą po porodzie.

Dzisiaj postanowiła przywitać się ze swoimi obserwatorami, publikując nowe zdjęcia z maluszkiem.

Dobrego dnia Skarbeczki.

Fotografie bardzo rozczuliły internautów, którzy prześcigają się w komplementach. Kilka zdjęć z domowego zacisza wywołało lawinę pełnych serdeczności komentarzy.

  • Cudowny chłopczyk.
  • Wspaniale wyglądacie.
  • Jaki słodziaczek.
  • Słodziak robi się coraz bardziej podobny do Ciebie.
  • Ale on do Ciebie podobny.

Fani Basi nie tylko zachwycają się uśmiechniętym bobasem, ale sporo z nich stwierdziło, że Henio jest coraz bardziej podobny do swojej mamy. Wy również dostrzegacie to podobieństwo?


Barbara Kurdej-Szatan z synem z Heniem

Barbara Kurdej-Szatan z synem z Heniem

Barbara Kurdej-Szatan z synem z Heniem

Barbara Kurdej-Szatan z synem z Heniem

Barbara Kurdej-Szatan z synem z Heniem

Barbara Kurdej-Szatan z synem z Heniem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×