Szukaj

Barbara Kurdej-Szatan z gołym ciążowym brzuchem pozuje w chaszczach. Odważne zdjęcia

Barbara Kurdej-Szatan w zmysłowej sesji w lesie. Gwiazda pokazała goły ciążowy brzuszek. Widok zachwycił internautów. Jaka ona jest piękna!

Barbara Kurdej-Szatan jest w drugiej ciąży. Gwiazda kilka dni temu pochwaliła się w social mediach wspaniałą nowiną. Informację, o tym, że jej rodzina się powiększy, dość długo utrzymywała w tajemnicy. Czas domowej kwarantanny pozwolił jej zachować odrobinę prywatności w jej stanie. Aktorka obawiała się o zdrowie swoje i dziecka i nie chciała zapeszać.

Było za wcześnie by to ogłaszać. Byłam wówczas w drugim miesiącu ciąży i w dużym stresie, obawiałam się o to, czy wszystko będzie dobrze. Wiele moich koleżanek poroniło, słyszałam też o wielu takich przypadkach. Uznałam, że jest to jeszcze niepewny czas i nie należy się chwalić, tym bardziej publicznie – zdradziła w wywiadzie z magazynem Plejada.

Basia najtrudniejszy czas ciąży, czyli pierwszy trymestr, ma już za sobą. Teraz nie pozostało nic innego jak cieszyć się rosnącym brzuszkiem i oczekiwać maleństwa.

Plotki o tym, że aktorka jest w ciąży, co jakiś czas pojawiały się na łamach kolorowej prasy. Basia nie ukrywała, że wraz z mężem Rafałem Szatanem chcą mieć kolejne dziecko, ale wszystko w swoim czasie.

Barbara Kurdej-Szatan: sesja w ciąży

Aktorka ani chwili dłużej nie zamierza już ukrywać swojego szczęścia. Rozpiera ją wielka duma, a swoją radością chce się dzielić ze światem. Właśnie na jej profilu pojawiła się przepiękna sesja ciążowa.

Gwiazda z dumą prezentuje swój sporych rozmiarów brzuszek, pozując w samym bikini. W pasie ma przewiązaną jedynie cielistą chustę. Aktorka pozuje w lesie.

Basia pochwaliła się w social mediach swoimi pięknymi krągłościami. Gwiazda pozuje w bardzo odważnym stroju, stojąc pośród drzew. Okazuje się, że autorką przepięknych fotografii jest jej siostra Kasia. Internauci są zachwyceni zmysłowymi zdjęciami i wyrazili to w wielu komentarzach.

  • Ale pięknie.
  • Bije od Ciebie blask i szczęście.
  • Pięknie.
  • Gratuluje zdjęć. Sztos.
  • Wyglądasz idealnie.
  • Cudna – skomentowała Joanna Racewicz

Kurdej-Szatan zdradziła również w wywiadzie, że zna już płeć swojego drugiego dziecka, jednak tę informację na razie zachowa dla siebie.


Barbara Kurdej-Szatan jest w drugiej ciąży

Barbara Kurdej-Szatan jest w drugiej ciąży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×