Basia Kurdej-Szatan olśniła wyglądem widzów TVN. Jej sylwetka po porodzie robi wrażenie

Basia Kurdej-Szatan

Basia Kurdej-Szatan

Basia Kurdej-Szatan był gościem dzisiejszego wydania Dzień Dobry TVN. Aktorka została sfotografowana tuż przed studiem. Zachwyciła sylwetką. Trudno uwierzyć, że dwa miesiące temu urodziła syna. 

Basia Kurdej-Szatan ma za sobą bardzo emocjonujące miesiące. Wiosną gwiazda poinformowała, że razem z mężem Rafałem spodziewają się drugiego dziecka. Aktorka szczęśliwą nowinę przekazała podczas pięknej sesji zdjęciowej. W social mediach spłynęła na nią lawina gratulacji. Od tamtej pory przyszła mama nie szczędziła swoim fanom ujęć stale rosnącego brzuszka. Basia zrobiła sobie dłuższą przerwę w pracy, ale cały czas pozostawała w kontakcie ze swoimi odbiorcami. Wszyscy, jak na szpilkach czekali na dobrą nowinę.

Pod koniec września dumny Rafał poinformował, że jego żona urodziła syna. Tak jak wcześniej zapowiadali małżonkowie, chłopiec otrzymał imię Henryk. Podczas ciąży Basia chętnie udzielała wywiadów i opowiadała o przygotowaniach do powitania maleństwa. Również po jego narodzinach zdradza wiele szczegółów z nowej rzeczywistości, w której znalazła się po narodzinach maluszka. Widać, że cała rodzina jest zafascynowana małym Heniem. Chłopiec w poniedziałek skończy dwa miesiące. Jego mama już powoli zaczyna pojawiać się w mediach. Dzisiaj można było zobaczyć Basię w DDTVN.

Basia Kurdej-Szatan w Dzień Dobry TVN

Basia po porodzie niemal natychmiast wróciła do social mediów. Aktorka zaczyna też coraz częściej wychodzić z domu w sprawach służbowych. Dzisiaj pojawiła się jako jeden z gości w programie Dzień Dobry TVN. Świeżo upieczoną mamę przed studiem sfotografowali paparazzi. Aktorka wyglądała wyśmienicie i rozdawała szczere uśmiechy.

Trudno uwierzyć, że zaledwie dwa miesiące temu Basia po raz kolejny została mamą. Dzisiaj po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć w pełni jej figurę po porodzie. Trzeba przyznać, że wyglądała olśniewająco. Po dodatkowych kilogramach z czasów ciąży nie było ani śladu. Ubrana w czarny płaszcz z ozdobnymi frędzlami przy kieszeniach, fioletową skórzaną sukienkę, oraz czarne zamszowe kozaki sięgające kolana, zachwyciła figurą i stylizacją. Do wszystkiego dobrała niewielką czarną torebkę, którą przełożyła przez ramię. Wąską talię podkreśliła czarnym paskiem. Nie sposób nie zwrócić także uwagi na piękną burzę jej blond włosów. Macierzyństwo zdecydowanie jej służy.

Jak podoba Wam się Basia w tej stylizacji?


Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×