Szukaj

Kurdej-Szatan pokazała sylwetkę kilka dni po drugim porodzie. Za ten dystans należą się brawa

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan niedawno została mamą. Teraz pokazała zdjęcie, na którym eksponuje swoją sylwetkę. Jak wygląda krótko po porodzie?

Barbara Kurdej-Szatan początkowo nie chciała się wypowiadać na temat drugiej ciąży. Chociaż pytano o nią w wywiadach, aktorka sprytnie zbywała dziennikarzy, unikając jednoznacznej odpowiedzi. O tym, że wraz z Rafałem Szatanem spodziewają się kolejnego dziecka, poinformowała, gdy jej brzuszek był już bardzo dobrze widoczny.

Od tego momentu gwiazda ze swoimi fanami chętnie dzieliła się kolejnymi etapami oczekiwania. Zdradziła, że powita chłopca, pokazała fragmenty wyprawki. O tym, że Henio jest już na świecie, dumni rodzice poinformowali 23 września. Prawdopodobnie nie jest to jednak data urodzin dziecka. Dowodem jest komentarz Kurdej-Szatan. Aktorka, odpowiadając na zaczepki jednej z internautek, napisała:

A skąd Pani wie, że to był pierwszy dzień? To Wy tak myślicie, otóż nie był! Ani pierwszy, ani drugi, ani trzeci, ani czwarty! A mój czas jest zawsze tylko dla mnie i to ja o nim decyduję (…) – odpisała.

Barbara Kurdej-Szatan pokazała sylwetkę kilka dni po porodzie

Kurdej-Szatan nie tylko zajmuje się maluszkiem, ale także znajduje czas, by być aktywną w social mediach. Na swoim Instastory dodaje wpisy, w których zdradza wybrane fragmenty codzienności. Niedawno pokazała fragment uroczej wyprawki, teraz zaprezentowała światu swoją sylwetkę.

Basia pozuje w lustrze, uśmiecha się do zdjęcia. Ma na sobie dużą, jasnofioletową bluzę. Aktorka postawiła na rozpuszczone włosy, wydaje się, że ma delikatny makijaż. Sytuację uchwyconą w kadrze opisała krótko, ale jej komentarz jest bardzo wymowny:

OMG!!! Przestaje być spuchniętą Fioną.

Za ten wpis należą się jej duże brawa! Warto wspomnieć, że nie jest to pierwszy raz, gdy gwiazda pokazuje, że ma do siebie dystans. Na końcówce ciąży dodała zdjęcie, w którego opisie porównała się do bezy. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.


Barbara Kurdej-Szatan pokazała sylwetkę po porodzie

Barbara Kurdej-Szatan pokazała sylwetkę po porodzie

Barbara Kurdej-Szatan - pierwsza sesja z synkiem

Barbara Kurdej-Szatan - pierwsza sesja z synkiem

Barbara Kurdej-Szatan - pierwsza sesja z synkiem

Barbara Kurdej-Szatan - pierwsza sesja z synkiem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×