Szukaj

Kurdej-Szatan odpowiedziała złośliwej fance na pytanie o termin porodu. Henio na świecie jest dłużej, niż się wydawało

Barbara Kurdej-Szatan z synem

Barbara Kurdej-Szatan z synem

Barbara Kurdej- Szatan opublikowała zdjęcia synka. Internauta zarzuciła jej, że nadmiernie eksploatuje temat i dziwi się, dlaczego aktorka nie zachowa dla siebie cudownego czasu pierwszych dni z dzieckiem dla siebie. Odpowiedź Basi zaskakuje, Kiedy naprawdę urodził się Henio?

Barbara Kurdej-Szatan urodziła Henia 23 września, o czym na swoim Instagramie poinformował dumny ojciec Rafał Szatan, który opublikował pierwsze zdjęcie malucha i napisała kilka pięknych słów.

Jesteś najpiękniejszym Prezentem!! Cześć Synku, to będzie cudowna Przygoda
@kurdejszatan jesteś najwspanialszą i najdzielniejszą Mamą! Kocham Was !!
No… to mamy już komplet #henio
#newtime #mylove #mylife #daddy #boy #familytime.

Czy jednak rzeczywiście Henryk przyszedł na świat w dniu pierwszego postu? Pojawiają się wątpliwości po dyskusji aktorki z internautką.

Kiedy Basia Kurdej-Szatan urodziła syna?

Basia Kurdej-Sztan i Rafał Szatan trochę się naczekali na swojego synka. Najpierw długo walczyli o ciążę. Jak już się udało, to celebrowali czas oczekiwania, dzieląc się z internautami najpiękniejszymi momentami. Nie brakowało brzuszkowych sesji i cudownych ujęć przyszłych rodziców. Zdradzili płeć malucha i przewidywany termin porodu. Ciąża aktorki wzbudzała sporo emocji.

Kiedy nadszedł czas rozwiązania, fani Basi wstrzymali oddech. Czy to już? Ale informacja o porodzie się nie pojawiała. Sami przyszli rodzice już wydawali się być bardzo zniecierpliwieni oczekiwaniem. Aż w końcu, 23 września pojawił się długo wyczekiwany post na profilu Rafała.

W kolejnych dniach Basia opublikowała serię słodkich zdjęć z synkiem.

Obok gratulacji pojawił się także dosyć niemiły komentarz jednej z użytkowniczek Instagrama, która na profilu Jastrząb Post napisała:

Dla mnie to przesada, aby pierwszego dnia wypuszczać od razu tyle zdjęć dziecka do internetu. @kurdejsztan powinna troszkę nauczyć się klasy od @maffashion_official. Nie obserwuję pani Szatan, ale dziennie muszę oglądać jej kilkanaście zdjęć. Mogła ten najcudowniejszy czas zostawić dla siebie i rodziny.

Barbara Kurdej-Szatan odpowiedziała i podała w wątpliwość termin narodzin Henia:

A skąd Pani wie, że to był pierwszy dzień? To Wy tak myślicie, otóż nie był! Ani pierwszy, ani drugi, ani trzeci, ani czwarty! A mój czas jest zawsze tylko dla mnie i to ja o nim decyduję (…) – odpisała.

I już nikt nie może być pewien, kiedy Henio pojawił się na świecie.


Barbara Kurdej-Szatan odpowiada internautce

Barbara Kurdej-Szatan odpowiada internautce

Barbara Kurdej-Szatan - pierwsza sesja z synkiem

Barbara Kurdej-Szatan - pierwsza sesja z synkiem

Barbara Kurdej-Szatan - pierwsza sesja z synkiem

Barbara Kurdej-Szatan - pierwsza sesja z synkiem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×