Szukaj

Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się wyprawką dla synka. Jakie to wszystko jest urocze!

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan niedawno została mamą. Aktorka pochwaliła się fragmentem wyprawki synka. Jakie produkty pokazała? 

Barbara Kurdej-Szatan początkowo nie chciała się wypowiadać na temat drugiej ciąży. Sprytnie unikała pytań dziennikarzy, nowe posty w social mediach kadrowała tak, by nie było widać rosnących krągłości. Gdy jej brzuszek był już bardzo dobrze widoczny, aktorka potwierdziła, że zostanie mamą.

O tym, że Henio Szatan jest już na świecie, dumni rodzice poinformowali internautów 23 września. Prawdopodobnie nie jest to jednak data urodzin chłopca. Dowodem jest wpis Basi, która wdała się w dyskusję z jedną z fanek. Gdy ta zarzuciła, że gwiazda wrzuciła zdjęcie od razu po porodzie, Kurdej-Szatan odpisała:

A skąd Pani wie, że to był pierwszy dzień? To Wy tak myślicie, otóż nie był! Ani pierwszy, ani drugi, ani trzeci, ani czwarty! A mój czas jest zawsze tylko dla mnie i to ja o nim decyduję (…) – odpisała.

Barbara Kurdej-Szatan pokazała wyprawkę dla synka. Ubranka są urocze

Jak widać, Kurdej-Szatan wróciła już do aktywności w social mediach. Nie tylko odpowiada na zaczepki internautów, ale także pokazuje wybrane kulisy codzienności. Tak jak w piątkowy wieczór, gdy zdecydowała się pochwalić fragmentem wyprawki dla swojego synka.

Od momentu, w którym chłopiec jest już z rodzicami, do ich domu co jakiś czas zagląda kurier, który przynosi nowe prezenty od zaprzyjaźnionych gwiazd i firm. Basia pochwaliła się balonami, które dostała od jednej z marek, a także ubrankami, które będzie nosić jej dziecko. Jak podkreśliła świeżo upieczona mama, mają bardzo przyjazny materiał:

Dzięki, bardzo milutki materiał.

Czekamy na pierwsze zdjęcia Henia w nowym ubranku. Z pewnością będą mu idealnie pasować. Warto wspomnieć, że nie jest to pierwszy raz, gdy gwiazda pochwaliła się wyprawką. Wcześniej na ten temat pisaliśmy tutaj.


Basia Kurdej-Szatan pochwaliła się wyprawką dla dziecka

Basia Kurdej-Szatan pochwaliła się wyprawką dla dziecka

Basia Kurdej-Szatan pochwaliła się wyprawką dla dziecka

Basia Kurdej-Szatan pochwaliła się wyprawką dla dziecka

Barbara Kurdej-Szatan - pierwsza sesja z synkiem

Barbara Kurdej-Szatan - pierwsza sesja z synkiem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×