Szukaj

W życiu Barbary Kurdej-Szatan szykuje się prawdziwa rewolucja. Wreszcie z mężem się na to zdecydowali

Basia Kurdej-Szatan

Basia Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan zmieniają mieszkanie. Dokąd się przeprowadzają i co miało wpływ na ich decyzję? O powodach swojej decyzji opowiedzieli w jednym z dwutygodników.

Barbara Kurdej-Szatan, to jedna z popularniejszych polskich gwiazd. Chociaż do niedawna była związana z TVP, od momentu, w którym ze stacją się rozstała, chwyta się nowych projektów. Wystąpiła w Tańcu z gwiazdami, zaczęła współpracować z jedną z popularnych marek szamponów, a także została twarzą rajstop.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan przeprowadzają się. Gdzie zamieszkają?

Na brak zajęć narzekać więc nie może. Okazuje się, że w życiu aktorki szykuje się kolejna rewolucja. Przed rokiem, aktorka wraz z mężem i córką, przeprowadziła się do wymarzonego domu, położonego pod Warszawą. Wkrótce się z niego wyprowadzą. Dlaczego?

Głównym powodem jest jego lokalizacja. Jest położony zbyt daleko od centrum. Małżonkowie wreszcie podjęli decyzję o przeprowadzce:

Żyjemy całą rodziną intensywnie, bardziej miastowo. Odległości do pracy i szkoły bardzo nam doskwierają. Dlatego rozglądamy się za nowym mieszkaniem – zdradziła w rozmowie z Fleszem aktorka.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan na wakacjach. Gdzie spędzali czas?

Jakiego mieszkania szuka gwiazda? Oprócz tego, że powinno być bliżej centrum Warszawy, dobrze byłoby gdyby spełniało kilka kryteriów. Aktorka wymarzyła sobie, że jej nowy dom powinien mieć duży taras, mały ogródek zimowy, przestrzenne pomieszczenia i dużą garderobę.

Obecnie małżonkowie są na etapie przeglądania ofert. Potem tylko zakup mieszkania, remont i będą mogli się wprowadzić. Wygląda więc na to, że przyszły rok będzie dla nich intensywny nie tylko przez nowe projekty, ale także przez przeprowadzkę.

Zobacz: Zmysły Barbary Kurdej-Szatan i jej męża wcale nie prysły! Para pokazała bardzo intymne zdjęcie z jacuzzi


Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan na basenie

Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan na basenie

Rafał Szatan pociesza Barbarę Kurdej-Szatan - finał Tańca z Gwiazdami 10

Rafał Szatan pociesza Barbarę Kurdej-Szatan - finał Tańca z Gwiazdami 10

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×