Barbara Kurdej-Szatan jest w drugiej ciąży? Post Rafała Szatana namieszał w sieci

Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży

Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży

Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży i spodziewa się narodzin drugiego dziecka? Rafał Szatan przez przypadek pokazał bardzo wymowne zdjęcie. Co na nim widać? 

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan spełniają się nie tylko zawodowo, ale także doskonale odnajdują się w roli rodziców. Niemal każdą wolną chwilę spędzają z uroczą Hanią. Małżonkowie nigdy nie ukrywali, że chcieliby mieć jeszcze jedno dziecko. Czyżby właśnie ich plany się spełniały?

Kolorowa prasa od początku roku donosi o drugiej ciąży Kurdej-Szatan. Aktorka na pytania dziennikarzy, czy te doniesienia są prawdziwe, odpowiadała wymijająco:

Jeżeli będzie widać, że jestem w ciąży, to będziecie to widzieć po prostu […]. Jeżeli by to była prawda, to pewnie bym to obwieściła. Jeżeli tak będzie, to pewnie w końcu się to wydarzy – komentowała w rozmowie z Jastrząb Post.

Barbara Kurdej-Szatan spodziewa się drugiego dziecka?

Temat drugiej ciąży na chwilę ucichł. Ponownie ożywił go Maciej Dowbor. Podczas transmisji na żywo w ramach Domówki u Dowborów, którą dziennikarz prowadzi wraz z Joanną Koroniewską, zadał Szatanom dość niewygodne pytanie:

A ty zdradziłaś tajemnicę, Basia? Bo nie byliśmy w stanie tego tak dokładnie obserwować — powiedział Dowbor.

Gdy Basia usłyszała pytanie, zaczęła ruszać rękami, prosząc o zachowanie dyskrecji. Nie chciała poruszać tego tematu, nie wyjawiła więc, czy ciąża jest tą wspomnianą tajemnicą. Jakiś czas później Rafał opublikował zdjęcie, na którym uśmiechnięta Basia pozowała w luźnej sukience. Wydawało się, że jej brzuch jest mocno zaokrąglony.

Para konsekwentnie milczy w temacie drugiej ciąży.

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan pokazała się w topie z H&M. Za kilka groszy wyglądała jak modelka z reklamy


Rafał Szatan pokazał nowe zdjęcie żony

Rafał Szatan pokazał nowe zdjęcie żony

Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży?

Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×