Barbara Kurdej-Szatan uwielbia imprezować. Nie stroniła też od alkoholu i mocniejszych używek: „Bawię się w najlepsze”

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan wydała biografię. Aktorka opisała tam między innymi to, jak bardzo lubi imprezować. Nigdy nie stroniła od alkoholu i innych używek. Fani mogą być w szoku. 

Barbara Kurdej-Szatan w ostatnim czasie musi zmierzyć się z wieloma problemami. Wszystko przez przepełniony emocjami wpis, jaki zamieściła ona na Instagramie. Dotyczył on pracy Strażników Granicznych, którzy zajmują się ochroną granicy z Białorusią. Nie zgodziła się ona z metodami, jakich używają funkcjonariusze, co przekazała w sposób bardzo dobitny.

KUR*** !!!!!!!!!! KUR*** !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest kur*** „straż graniczna” ????? „Straż” ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Kur*** !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Kur*** !!!!!!!!

Aktorka niemal natychmiast zaczęła ponosić konsekwencje swoich czynów. Jacek Kurski poinformował o zwolnieniu jej z TVP. Przez jakiś czas usunęła się także w cień i przestała publikować w social mediach. Gwiazda szybko postanowiła przeprosić i zamieściła oświadczenia, w których odniosła się do wulgaryzmów, ale także ze zrozumieniem wypowiedziała się o pracy Służb Granicznych. Postanowiła też usunąć z sieci zamieszczone wcześniej wulgaryzmy.

Barbara Kurdej-Szatan nie stroniła od alkoholu i imprez. Wszystko opisała

Kontrowersje wokół wpisu Barbary Kurdej-Szatan zbiegły się w czasie z premierą jej biografii. Książka Jak to się stało? powstawała aż przez 2 lata, a najciekawsze momenty z życia artystki spisała dziennikarka i jej przyjaciółka – Magdalena Bober. Gwiazda mocno promowała w sieci ukazanie się tej publikacji. Tytuł jest już w sprzedaży, a w jej fragmentach można przeczytać między innymi o tym, jak Basia imprezowała, jako młoda dziewczyna. Okazuje się, że od zawsze lubiła się dobrze bawić.

Od zawsze lubiłam imprezować i to z rozmachem. Do dzisiaj mam tak, że nie zastanawiam się za dużo, nie analizuję, czy powinnam tańczyć do rana albo wypić kolejnego drinka, tylko bawię się w najlepsze, nie martwiąc się na zapas. I tak było z eksperymentowaniem, próbowaniem zakazanego owocu, przekraczaniem granic, kiedy byłam nastolatką. Dzisiaj myślę, że czasami przesadzałam – pisze w swojej biografii.

Aktorka zdradziła również, że nie stroniła od różnych używek. Na imprezach, na których się pojawiała, nie brakowało nie tylko alkoholu, ale także narkotyków, których jak przyznaje, z ciekawości próbowała.

Eksperymentowaliśmy z alkoholem. Przed imprezami piliśmy wódkę, a później jeszcze drinki w klubie. Jeździliśmy też na imprezy techno, na których pojawiały się narkotyki. Raczej mnie do nich nie ciągnęło. Czasem czegoś spróbowałam, ale bardziej dla towarzystwa i nowego doświadczenia. Kiedy pierwszy raz zapaliłam trawkę, miałam wrażenie, że zasnęłam. W tym śnie dostałam ataku śmiechu. Dosłownie nie mogłam przestać – wspomina.

Gwiazda w swojej książce wspomniała także o tym, że ma bardzo mocną głowę, ale nie ma skłonności do uzależnień. Od czasu do czasu zdarza jej się zapalić papierosa.

Nie mam skłonności do nałogów. Popalam papierosy od końca podstawówki, ale nigdy się nie uzależniłam. Mam za to mocną głowę, przez co zawsze mi się wydawało, że nie muszę się zbytnio ograniczać z alkoholem – czytamy.

Zapewne wielu fanów nie wiedziało o tym, że aktorka tak bardzo lubi się bawić i dla wielu osób może to być niezłym zaskoczeniem. Wiedzieliście, że z Basia to taka imprezowa dusza?


Sandra Kubicka, Basia Kurdej-Szatan

Sandra Kubicka, Basia Kurdej-Szatan

Sandra Kubicka, Basia Kurdej-Szatan

Sandra Kubicka, Basia Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan zaszalała z fryzurą

Barbara Kurdej-Szatan zaszalała z fryzurą

Komentarze

 • Gość pisze:

  Nadaje się na babcie klozetową inic wiecej

 • Gość pisze:

  Stara rura w młodym dym wieku.Afiszujaca sie imprezami,nawalonym,wyuzdanym wygladem,której sie porzewracalo w d…ie .

 • Gość pisze:

  Taki live ha ha własnie dlatego po co komu intełigentny deb..l co nawet nie umie koła zmienic ani otworzyć piwa myć zęby ciepłe skarpety asana zaby lizanie broszki i pizze też lubi jak każdy normalny pewnie dlatego jak inne koleźanki nie ma rozwodu a reszte czas pokaźe i to tyle

 • Gość pisze:

  Każdy niech rzuci kamień ,kto był w młodości niewiniątkiem ,Basia jest polską dziewczyną ,ma prawo do błędów i przyznaje się do tego
  Szczera i prawdziwa
  .

 • Kasia pisze:

  Chętnie sięgam po biogeafie ciekawych, wybitnych ludzi ale pisanie o sobie książek wśród naszych pseudocelebrytów to już jakaś plaga. O czym, Pani Basiu?Jak zagralam w reklamie? Jak piłam i brałam narkotyki? To faktycznie rozdział jak ośmieszyłam się przed całym społeczeństwem też tam pasuje. Czy mają ludzi za tak głupich, że kupią to arcydzieło. Wszystko dla kasy. Bezwartościowe książki też.

 • Umberto pisze:

  Następne wypociny kolejnej podrzędnej aktoreczki !

 • Gość pisze:

  Gdybym mogła o sobie TO powiedzieć ,to spaliłabym się ze wstydu.Żenada

  • Gość pisze:

   Ile trzeba mieć w sobie buty i samozadowolenia żeby w wieku 36 lat pisać o sobie książkę nie mając jakichś wyjątkowych osiągnięć. No chyba, że nie wiem o Złotych Globach, Palmach i Oskarach.

 • Gość pisze:

  Po co grzebiecie w jej życiu? Kto z młodych ludzi nie lubi się bawić?a kto nie bawił się w młodości? Dajcie już dziewczynie spokój…nie ma innych tematów?

 • Bez komentarza to też komentarz pisze:

  Naprawdę jest się czym chwalić

 • Gość pisze:

  „Popalam papierosy od podstawowki, ale sie nie uzaleznilam”
  Hahaaaas…ale pic na wode.

 • GośćANKA Z AUSTRALII pisze:

  normalna polska dziewczyna a co ma się zestarzeć i dopiero imprezować ! BAW SIĘ TERAZ DZIEWCZYNO NIECH INNE CI TEGO ZAZDROSZCZĄ !!!

 • Gość pisze:

  Gwiazdy naszych czasów – masakra

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×