Barbara Kurdej-Szatan wydaje autobiografię. Ponętnymi zdjęciami zaprosiła na wielką premierę. Książka ukaże się lada dzień

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan postanowiła wydać książkę. Gwiazda przez dwa lata pracowała nad autobiografią. Już teraz zaprosiła fanów na premierę. Publikacja ukaże się lada dzień. 

Barbara Kurdej-Szatan to jedna z najzdolniejszych polskich aktorek młodego pokolenia. Gwiazda ogromną popularność zyskała dzięki udziałowi w reklamie znanej sieci komórkowej. Po tym jej kariera potoczyła się błyskawicznie. Pojawiła się między innymi w serialu M jak Miłość, w którym gra już od kilku lat. Idealnie wcieliła się w rolę Joasi, co przyniosło jej dodatkową grupę fanów. Obecnie nie może narzekać na brak zawodowych propozycji. Basia to kobieta wielu talentów, co udowodniła już wielokrotnie. Aktualnie jej wokal mogą podziwiać widzowie programu Twoja twarz brzmi znajomo. 

Gwiazda ułożyła sobie także życie prywatne. Od dekady jest żoną Rafała Szatana. Aktorska para poznała się podczas pracy w teatrze. Od tamtej pory są nierozłączni. W czasie małżeństwa doczekali się dwójki dzieci. Razem wychowują Hanię, która urodziła się w 2012 roku i Henia, który dołączył do rodziny w zeszłym roku.

Barbara Kurdej-Szatan wydaje autobiografię

Basia jest też bardzo zaangażowana w prowadzenie swoich kanałów w social mediach. Aktorka zgromadziła wokół siebie liczną społeczność, która z zapartym tchem śledzi jej zawodowe poczynania. Ku ich uciesze chętnie chwali się ona kulisami codzienności. Teraz ma dla swoich odbiorców prawdziwą gratkę. Okazało się, że wydaje biografię, a książka ukaże się już niebawem. Gwiazda zaprosiła już fanów na premierę publikacji i przy okazji opublikowała serię ponętnych zdjęć.

Zapraszam Was serdecznie! Zostawcie mi swojego maila na stronie (link również w BIO), będziecie na bieżąco z informacjami a propos książki, którą już niebaweeem będę miała w swoich rękach. Tak się cieszę – napisała.

Fani natychmiast ruszyli z komentarzami. Nie tylko nie zabrakło komplementów pod pięknymi fotografiami aktorki, ale też wyznali, że z niecierpliwością czekają oni na publikacje. Biografia powstawała aż 2 lata, a spisać najciekawsze momenty z życia pomagała Basi dziennikarka- Magdalena Bober,

Gdy byłam zabiegana jeszcze przed pandemią, Magda słuchała opowieści w drodze na koncert, w hotelowych pokojach albo u mnie w domu, kiedy w środku nocy przyjmowałam ją w piżamie z papilotami na włosach. Pracowałyśmy nad tą książką dwa lata – wyznała aktorka w rozmowie z Party.

Okazuje się, że aktorka jest bardzo charyzmatyczną osobą, o czym doskonale przekonała się pisarka. Nie jest jedynie blondynką z reklamy, a mocny charakter zawdzięcza swoim rodzicom.

Kiedy ludzie patrzą na Basię, widzą słodką blondynkę z reklamy. Aniołek! A ja myślę: „Jak bardzo nie trafiacie w to, jakim ona jest człowiekiem”. Odważna, charakterna, nie kalkuluje, nie pogrywa, podąża za sercem i tak realizuje marzenia. Zawsze zastanawiałam się, skąd ona to ma. Teraz już wiem, że to pakiet, który dostała od rodziców, oni dawali jej wolność i wiarę w siebie. To nauka też dla mnie jako matki.

Ostatnio gwiazdy coraz częściej decydują się na wydanie biografii. W krótkim odstępie czasu ukazały się książki między innymi o życiu Magdy Gessler, czy Beaty Kozidrak. Myślice, że publikacja Basi będzie takim samym hitem wydawniczym?


Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan. Zdjęcie z Instagrama

Barbara Kurdej-Szatan. Zdjęcie z Instagrama

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×