Szukaj

Antek Królikowski oficjalnie o rozstaniu z Joanną Opozdą. Plotkowało się o zdradzie. Jaka jest prawda?

Antek Królikowski, Joanna Opozda

Antek Królikowski, Joanna Opozda

Antek Królikowski i Joanna Opozda rozstali się. To już koniec najgorętszej pary polskiego show-biznesu ostatnich miesięcy. Aktor w końcu postanowił zabrać głos w sprawie. Co napisał?

Informacja o tym, że Antek Królikowski i Joanna Opozda rozstali się, nieźle namieszała w mediach w ubiegły wtorek. Aktorka potwierdziła te informacje na Instagramie, gdzie wydała krótkie oświadczenie, w którym podkreśliła, że ma nadzieję, iż jej były partner w nowym roku poukłada swoje sprawy. Jej słowa spowodowały lawinę domysłów, co było powodem rozpadu, idealnej, jak się wydawało, relacji.

Przypomnijmy, że jeszcze niedawno w prasie było głośno o ślubie pary. Donoszono, że Antek Królikowski wkrótce oświadczy się swojej wybrance. Osoby z jego otoczenia przekonywały, że to właśnie z nią chce budować przyszłość:

Są w podobnym wieku, a wcześniejsze dziewczyny Antka były od niego sporo młodsze, więc nie zawsze się dogadywali. Z Asią wydają się idealnie dopasowani. Mają nawet podobne temperamenty. Chyba jeszcze nigdy tak mocno nie zależało na żadnej dziewczynie – informowali znajomi Królikowskiego w Na żywo.

To dlatego informacja o ich rozstaniu tak mocno zaskoczyła. O ile Joanna Opozda odniosła się do sprawy, o tyle Antek do tej pory milczał.

Antoni Królikowski o rozstaniu z Joanną Opozdą

Aktorka nie zamierzała milczeć i napisała kilka słów na swoim Instagramie. Antek skomentował słowa Joanny:

Tobie Asiu również życzę wszystkiego, co najlepsze i dziękuję za ten wspólnie spędzony czas w tym przeklętym 2020 roku.

Wydawałoby się, że na tym zakończy. Jednak w środowe popołudnie opublikował post. Odniósł się do rozstania z niedawną partnerką i przy okazji obalił plotki, jakoby powodem wypalenia się uczucia była osoba trzecia. Przekonuje, żeby nie szukać sensacji, dać im chwilę wytchnienia, złożył też życzenia noworoczne.

Rozstanie z Asią to nasza prywatna sprawa i nie chcę komentować tego w żaden sposób poza tym, że jestem wdzięczny Asi za te miesiące i dziękuje za wszystko. Proszę o uszanowanie naszej decyzji i nie wciąganie w to osób trzecich w tym i tak trudnym dla nas momencie … Niech ten nadchodzący rok 2021 pozytywnie nas wszystkich zaskoczy, czego sobie i Wam z całego serca życzę!

Joanna Opozda i Antek Królikowski z pewnością tworzyli piękną parę. Najwyraźniej jednak znalazły się aspekty życia, w których nie było im po drodze. Pojawiły się także doniesienia o zdradzie. Póki co wszystko to pozostaje w sferze domysłów.


Antek Królikowski o rozstaniu z Joanną Opozdą

Antek Królikowski o rozstaniu z Joanną Opozdą

Antek Królikowski i Joanna Opozda - co robią w piątkowy wieczór?

Antek Królikowski i Joanna Opozda - co robią w piątkowy wieczór?

Antek Królikowski i Joanna Opozda na spacerze

Antek Królikowski i Joanna Opozda na spacerze

[bc_random_banner category=default]

Dodaj komentarz

  • GośćTenia pisze:

    Panie Antku lubie Pana ale mam juz dosyc zmian Pana Partnerek ,moze Czas Dorosnac.Nie przynosi Pan Dumy Swojemu Tacie ktory juz nie ZYJE.

  • Gość pisze:

    Jak każdy, normalny człowiek, szukają połówki na resztę życia. Przez bycie na świeczniku, mają gorzej. Niewiele jest par na świecie, które spojrzą na siebie, „klik” i są ze sobą na zawsze. Należy obojgu życzyć szczęścia, miłości i powodzenia

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×