Szukaj

Ale romans! Antek Królikowski z nową dziewczyną przyłapani w intymnej sytuacji na plaży w gorącej Hiszpanii! Jest zdjęcie!

Antek Królikowski i Kasia na plaży

Antek Królikowski i Kasia na plaży

Antek Królikowski ze swoją dziewczyną Kasią wybrali się na majówkę do Barcelony. Para została przyłapana na plaży w intymnej sytuacji. Ich wspólne zdjęcie namieszało w internecie.

Antek Królikowski na dobre stanął na nogi po rozstaniu z Julią Wieniawą. Aktor pocieszenie znalazł w ramionach przepięknej Kasi. Para nie tylko zadebiutowała razem na branżowej imprezie, ale także wybrała się na romantyczny urlop do słonecznej Barcelony.

Podczas wypoczynku zakochanym towarzyszy przyjaciel Antka, który oprócz tego, że z pewnością doskonale się bawi, zdarza się, że wciela się w rolę fotografa. Ostatnio opublikował zdjęcie pary w intymnej sytuacji, które podkręciło temperaturę w show-biznesie do czerwoności. Wszystko za sprawą sugestywnego ujęcia. Kasia i Antek sprawiają wrażenie całujących się na plaży.

Z pozostałych fotografii dowiadujemy się, że cała trójka wybrała się do parku rozrywki, gdzie nie tylko spędziła czas na górskich kolejkach, ale także wzięła udział w loteriach i konkursach. W jednym z nich Królikowski wygrał dla Kasi pluszowego królika, czym pochwalił się w sieci.

Kim jest Kasia – dziewczyna Antka Królikowskiego?

Nowa dziewczyna Antka nie jest związana z branżą rozrywkową. Na co dzień pracuje jako prawnik w jednej z warszawskich kancelarii. Podobno nie zależy jej na popularności, traktuje ją jako efekt uboczny związku z przystojnym gwiazdorem:

Jest bystra i zupełnie nie ma parcia na szkło. W dodatku oboje z Antkiem są w bardziej zbliżonym wieku i podobnie widzą przyszłość. Na razie mieszkają oddzielnie, ale rozmawiają już o tym, by to zmienić – przyznali we Fleszu znajomi pary.

Oby ich miłość okazała się tą ostatnią!

Zobacz: Zamieszanie z dziewczyną Antka Królikowskiego. Kim jest piękna Kasia?

Zobacz: Niekulturalne komentarze Jana Wieczorkowskiego pod zdjęciem Antka Królikowskiego z mamą. Wyszło niezręcznie

Zobacz: Nowa dziewczyna Antka Królikowskiego przyłapana bez okularów! Jest piękniejsza niż wszyscy myśleli! Pierwsze takie zdjęcia


Antek Królikowski i Kasia całują się

Antek Królikowski i Kasia całują się

2
Antek Królikowski z dziewczyną Kasią - OFF Camera 2019

Antek Królikowski z dziewczyną Kasią - OFF Camera 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×