Noworoczna przemiana Ani Świątczak: „Niby włosy, a jednak cała buzia”. Jak ona odmłodniała!

Anna Świątczak

Anna Świątczak

Anna Świątczak zmieniła fryzurę. Gwiazda zespołu Ich Troje zaszalała w nowym roku. Odwiedziła salon fryzjera gwiazd, Kajetana Góry, i wyszła z niego o kilka lat młodsza. Jak wygląda?

Anna Świątczak to piosenkarka oraz prezenterka telewizyjna. Od 2003 występowała w bijącym wszelkie rekordy popularności zespole Ich Troje. To właśnie wtedy poznała lidera grupy Michała Wiśniewskiego. Ich serca w pewnym momencie zabiły szybciej. Po trzech latach byli już pewni swoich uczuć i postanowili wziąć ślub. Po roku odnowili przysięgę w Las Vegas. Mają dwie córki – 15-letnią Etiennette oraz 13-letnia Vivienne. Para w 2011 wzięła rozwód. 44-latka kilka miesięcy później wyszła za perkusistę Michała Żeńcę.

Wokalistka w 2010 roku zniknęła z zespołu Ich Troje. Do niedawna grupa występowała z Agatą Buczkowską, jednak ich współpraca szybko dobiegła końca. Media oraz fani zastanawiali się, kto zajmie jej miejsce? Lawina spekulacji ruszyła. Wkrótce pojawiły się doniesienia, że do zespołu wróci trzecia żona Wiśniewskiego, Anna Świątczak.

Plotkowano, że czerwonowłosy muzyk długo musiał namawiać artystkę do powrotu. Sam jednak zaprzeczył i przy okazji potwierdził spekulacje o jej powrocie:

(…) nie musiałem się wcale prosić, zrobiła to z przyjemnością – skomentował gwiazdor.

Świątczak spełnia się także w roli prezenterki telewizyjnej. Od 2017 roku prowadzi religijny talk-show Punkt zwrotny w chrześcijańskiej telewizji TBN Polska. Podkładała również głos w filmie Książę Czaruś.

Anna Świątczak ma blond włosy i grzywkę. Nowa fryzura

Anna pomimo kariery i wychowywania dzieci znajduje czas na to, by pozostawać w stałym kontakcie ze swoimi odbiorcami. Na Instagramie dzieli się skrawkiem swojej codzienności, a także informuje o kolejnych projektach, których się podejmuje. Tym razem gwiazda pochwaliła się nową fryzurą.

Artystka odwiedziła salon uwielbianego przez gwiazdy stylisty fryzur i docenionego za granicą perukarza – Kajetana Góry. To właśnie on wykonał metamorfozę oraz opublikował zdjęcia efektów. Najwyraźniej Anna również jest zadowolona z przemiany, ponieważ fotki udostępniła na swoim profilu.

Niby włosy, a jednak cała buzia. Nowy rok, nowa ja. Drogi prąd, nowa twarz – podpisała gwiazda.

Członkini zespołu Ich Troje zdecydowała się na siwy odcień blondu. Tym razem postawiła na proste włosy z grzywką ułożoną na boki. Fryzura w stylu Agnieszki Woźniak-Starak i odpowiedni filtr sprawiły, że Ania wygląda o jakieś 10 lat młodziej.

W galerii przypominamy także poprzednie wcielenia byłej żony Wiśniewskiego.


IMG_8799
IMG_8798
Agnieszka Woźniak-Starak w swetrze za 4 tys

Agnieszka Woźniak-Starak w swetrze za 4 tys

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×