Szukaj

Anna Starmach niechcący zdradziła płeć dziecka? Internauci gratulują

Anna Starmach - zdradziła płeć dziecka

Anna Starmach - zdradziła płeć dziecka

Anna Starmach jest w ciąży. Spodziewa się drugiego dziecka, a na Instagramie chętnie dzieli się zdjęciami. Czy w ostatni poście zdradziła płeć maluszka?

Anna Starmach jest w trakcie oczekiwania na drugie dziecko, o czym poinformowała swoich fanów na początku grudnia. Jest już mamą Jagny, która wkrótce zostanie starszą siostrą. Póki co malutka korzysta z czasu z mamą tylko dla siebie i podbija razem z nią Instagram, podczas wspólnego gotowania. Jurorka MasterChefa najwyraźniej czuje się świetnie w pierwszych tygodniach ciąży, bo na zdjęciach wygląda kwitnąco, jest pełna energii i nie zrezygnowała z pracy, ani z żadnej aktywności.

Na jej profilu widzimy ujęcia nie tylko z planu MasterChefa Juniora, ale także te z domowych czynności, spacerów, z Jagną i z mężem. Ania nie ukrywa swojego szczęścia, a w najnowszym poście na Instagramie zdaje się, że zdradziła płeć drugiego dziecka.

Anna Starmach zdradziła płeć drugiego dziecka?

Ania na początku ciąży sprytnie ukrywała, że ponownie będzie mamą. Pozowała tak, by zbyt wiele nie rzucało się w oczy. Już jednak nie ukrywa rosnącego brzuszka i chętnie chwali się nim w sieci, tak jak wtedy, kiedy pokazała zdjęcie, na którym tuli swoje krągłości. Potem pojawiło się ujęcie w świątecznym nastroju, a Starmach zdradziła, że ma silne postanowienie dbać o siebie.

Teraz jak nigdy chcę dbać o siebie i swój organizm, aby potem on znalazł siły na dbanie o małego dzidziusia. Chociaż oczywiście o ile napisać to prosto, o tyle wykonać trudniej. Bo gdy wracam po całym dniu na planie, i marzę tylko o kąpieli i spaniu w domu, wtulają się we mnie małe Jagienkowe rączki i słyszę „mamo cytaj mi cytaj, baw sie ze mną i rób fikolki” Także tak….

Poród zbliża się wielkimi krokami, a Anna Starmach chyba niechcący zdradziła płeć kolejnej pociechy. Na najnowszym zdjęciu pozuje w czerwonej sukience w czarny print. Na rosnącym brzuchu ułożyła dłonie w kształt serca. W opisie pojawiły się tylko emotikony i to one dały internautom do myślenia. Chłopiec czy dziewczynka?

Obecnie w opisie widzimy dwa serduszka i ciężarną kobietę. Jednak post był edytowany, a w komentarzach pojawiły się pytania, czy to rzeczywiście dziewczynka. Kiedy jedna z fanek wprost zadała pytanie:

Czy już wiadomo, kto tam mieszka?

Inna odpowiedziała:

Chyba dziewczynka jest koło serduszka.

Czyżby więc Anna Starmach się zapędziła i początkowo niechcący zdradziła, że Jagna doczeka się siostrzyczki?


Anna Starmach zdradziła płeć dziecka?

Anna Starmach zdradziła płeć dziecka?

Anna Starmach zdradziła płeć dziecka?

Anna Starmach zdradziła płeć dziecka?

Anna Starmach zdradziła płeć dziecka?

Anna Starmach zdradziła płeć dziecka?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×