Ania Starmach wreszcie pokazała ciążowy brzuszek! Urocze zdjęcie z krągłościami w roli głównej

Anna Starmach

Anna Starmach

Anna Starmach na Instagramie pokazała zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem. Przy okazji zdradziła, jak udaje się jej łączyć pracę z ciążą i domowymi obowiązkami. 

Anna Starmach poinformowała niedawno, że jest w drugiej ciąży. Dodała przepiękne fotografie, na których towarzyszą jej córka Jagna i mąż Piotr Kusek. Internauci ruszyli z gratulacjami. Gwiazda TVN nie zwalnia jednak tempa. Weszła na plan MasterChefa Junior, którego jest jurorką. Zdjęcia z planu błyskawicznie obiegły internet, a internauci zaczęli się doszukiwać zaokrąglonego brzuszka.

Anna Starmach pokazała brzuch. Tak wygląda w drugiej ciąży

Starmach przez długi czas sprytnie ukrywała krągłości. Ubierała się w szerokie bluzy, a prywatne fotografie kadrowała tak, by nie było za wiele widać. W czwartek podzieliła się zdjęciami, na których czule tuli ciążowy brzuch. Powstały na planie programu MasterChef Junior. Przyszła mama ma na sobie różową sukienkę mini przewiązaną w pasie i buty na obcasie.

W opisie Ania odniosła się do pytań, z którymi zwracają się do niej fani. Ujawniła, że pierwszy trymestr był dla niej trudny, ale na szczęście już odzyskuje siły. Tym samym zdradziła, że połowę czasu oczekiwania na poród ma już za sobą. W pracy spotyka się z ogromną życzliwością i chętnie korzysta z oferowanej pomocy:

Pytacie jak mijają mi te ostatnie tygodnie i jak łączę pracę na planie z domowymi obowiązkami no i z brzuszkiem! Po dość ciężkim pierwszym trymestrze wreszcie odzyskuję siły. Tzn nadal mogłabym spać 16h ale na szczęście powrócił apetyt Na planie i w domu wszyscy sie o mnie troszczą, odciążają, pomagają a ja… ja z tej pomocy korzystam. Bo o ile w pierwszej ciąży prawie do końca udawałam, że przecież ja wszystko mogę i pomocy nie potrzebuje, o tyle w drogiej ciąży wiem, że wtedy się myliłam.

Gwiazda wyjaśnia, że stara się dbać o swój organizm. Nie zawsze jej to jednak wychodzi:

 Teraz jak nigdy chcę dbać o siebie i swój organizm, aby potem on znalazł siły na dbanie o małego dzidziusia. Chociaż oczywiście o ile napisać to prosto, o tyle wykonać trudniej. Bo gdy wracam po całym dniu na planie, i marzę tylko o kąpieli i spaniu w domu, wtulają się we mnie małe Jagienkowe rączki i słyszę „mamo cytaj mi cytaj, baw sie ze mną i rób fikolki” Także tak…. – napisała Anna Starmach.

Internauci chwalą wygląd Ani, pisząc, że wygląda kwitnąco. Trudno się z nimi nie zgodzić – przyszła mama wręcz promienieje.


Anna Starmach jest w drugiej ciąży

Anna Starmach jest w drugiej ciąży

Anna Starmach jest w drugiej ciąży

Anna Starmach jest w drugiej ciąży

Anna Starmach w ciąży na planie MasterChefa Juniora

Anna Starmach w ciąży na planie MasterChefa Juniora

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×