Szukaj

Anna Starmach ogłosiła drugą ciążę! W świątecznej sesji z mężem i córką przekazała wspaniałe wieści

Anna Starmach

Anna Starmach

Anna Starmach jest w drugiej ciąży, o czym poinformowała swoich fanów na Instagramie. Opublikowała zdjęcia ze świątecznej sesji zdjęciowej i przekazała radosne wiadomości. Internauci ruszyli z gratulacjami. 

Anna Starmach i Piotr Kusek zaręczyli się 14 lutego 2017 roku. Kilka miesięcy później, we wrześniu, stanęli na ślubnym kobiercu. Para pobrała się w Krakowie, wesele odbyło się w pięknym ogrodzie we wsi Brzoskwinia. Uczestniczyło w nim około 200 osób i nie brakowało osób związanych z telewizją.

Niedawno małżonkowie świętowali trzecią rocznicę ślubu. Jurorka MasterChefa podzieliła się niepublikowanymi wcześniej zdjęciami z uroczystości. Piękna suknia przyciągała uwagę.

Anna Starmach jest w drugiej ciąży. Gwiazda przekazała radosne wieści

Ania i Piotr od dwóch lat sprawdzają się w roli rodziców. Wychowują córkę, Jagnę. Starmach udowadnia, że kariera i wychowywanie dziecka mogą iść ze sobą w parze. Pojawia się na planach zdjęciowych i stara się być aktywna w social mediach, każdą wolną chwilę spędza z dziewczynką.

Okazuje się, że Jagienka wkrótce będzie mogła się sprawdzić w roli starszej siostry. Anna Starmach jest w drugiej ciąży, o czym poinformowała w czwartkowy poranek na swoim Instagramie. Dodała dwa zdjęcia, na których pozuje z mężem i córką. Znajdują się przed pięknie udekorowaną choinką.

Gwiazda w opisie przekazała, że za kilka miesięcy dołączy do nich kolejny członek rodziny:

Nasza trójka. A tak naprawdę czwórka, bo już za kilka miesięcy nasza rodzina się powiększy! Miłość i jeszcze więcej miłości – napisała Anna Starmach.

Starmach nie zdradziła jeszcze płci i imienia drugiego dziecka. Internauci przyjęli tę wiadomość z niemałym entuzjazmem. W komentarzach życzą mamie i maluszkowi dużo zdrowia:

  • Wiedziałam odkąd mówiłaś o tym, że na okrągło jesz tzatziki i że nadzwyczaj smakują Ci ogórki. Zdrówka życzę.
  • Świetna wiadomość. Gratulacje dla Was i dużo zdrówka!
  • Gratulacje! To teraz powinnaś dostać pod choinkę dwa prezenty — jeden dla siebie, drugi dla maluszka.

Redakcja Jastrząb Post dołącza się do wpisów i składa małżonkom serdeczne gratulacje.


Anna Starmach jest w drugiej ciąży

Anna Starmach jest w drugiej ciąży

Anna Starmach jest w drugiej ciąży

Anna Starmach jest w drugiej ciąży

Anna Starmach świętuje rocznicę ślubu

Anna Starmach świętuje rocznicę ślubu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×