Szukaj

Anna Starmach czule obejmuje wielki już brzuszek. Poród się zbliża wielkimi krokami, ale my podziwiamy bujną roślinność w jej salonie

Anna Starmach - salon

Anna Starmach - salon

Anna Starmach pozuje w swoim salonie i czule obejmuje bardzo już duży brzuszek. My zaglądamy do wnętrza. Ileż tam zieleni!

Anna Starmach spodziewa się drugiego dziecka. Dumna mama nie posiada się z radości i chętnie prezentuje coraz bardziej widoczne ciążowe krągłości. Nie da się ukryć, aż promienieje ze szczęścia. Widać, że odmienny stan jej służy.

Gwiazda poinformowała o tym, że ponownie będzie mamą w grudniu ubiegłego roku. Wtedy też pochwaliła się zdjęciem z mężem i córeczką, dodając opis, że już wkrótce w ich rodzinie pojawi się ktoś nowy. Nie zdradza jednak, czy spodziewa się chłopca, czy też dziewczynki, ani nie ujawnia dokładnego terminu swojego porodu, sądząc jednak po wielkości brzuszka, który w całej okazałości pokazała w tłusty czwartek, można się spodziewać, że dzień przywitania maluszka jest coraz bliżej.

Ktoś tu się zamienia w pączusia. Kocham ten stan, ale równocześnie nie mogę się doczekać, aż ujrzę moje maleństwo. Ale to jeszcze chwila, albo dwie… Nawet takie długie chwile – napisała Starmach.

Fani są przekonani, że gwiazda MasterChefa urodzi dziewczynkę, a my mamy okazję podziwiać kolejne zdjęcie z brzuszkiem. Przy okazji zaglądamy do salonu Ani.

Anna Starmach z wielkim brzuchem pozuje w salonie

Ania ma już córkę Jagnę, która w tym roku skończy 3 lata. Już niedługo dziewczynka będzie miała braciszka, albo siostrzyczkę. Jej mama ma już spory brzuszek, który czule obejmuje na najnowszym zdjęciu. Starmach świetnie wygląda, ale tym razem skorzystaliśmy z sytuacji i zaglądamy do jej salonu.

Pierwsze, co się rzuca w oczy to białe ściany i jasna podłoga. Wnętrze wygląda na przestronne, bo Starmach pozwoliła sobie na ustawienie w nim pięknych roślin, które są słusznych rozmiarów. Widać, że kocha zieleń, bo to ona zdominowała opublikowany kadr.

Pod postem zaroiło się od komplementów dla przyszłej mamy. Internauci potwierdzają, że Ania Starmach kwitnie w ciąży. Wygląda pięknie.


Anna Starmach pozuje w salonie

Anna Starmach pozuje w salonie

Anna Starmach pokazała zaokrąglony brzuszek

Anna Starmach pokazała zaokrąglony brzuszek

Anna Starmach zdradziła płeć dziecka?

Anna Starmach zdradziła płeć dziecka?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×