Szukaj

Kuba Wojewódzki nie wyrzucił Anny Przybylskiej ze swojego serca. Opublikował właśnie prawdziwy wyciskacz łez

Anna Przybylska zmarła przeszło pięć lat temu, ale Kuba Wojewódzki wciąż o niej pamięta. Teraz dla jej fanów i nie tylko przygotował coś bardzo wzruszającego: "Dla JEJ fanów, lektura obowiązkowa".
Kuba Wojewódzki, Anna Przybylska

Kuba Wojewódzki, Anna Przybylska

Kuba Wojewódzki nie ma litości prawie dla nikogo. Nawet swoich dobrych kolegów i koleżanki potrafi wyśmiać i z nich zakpić publicznie. Ale nad nieżyjącą już Anną Przybylską zawsze rozpościerał parasol ochronny i wypowiadał się o niej z dużą sympatią.

Showman nigdy nie ukrywał, że była dla niego kimś szczególnym. I to do tego stopnia, że gdy pokonała ją ciężka choroba, pojechał do Trójmiasta na pogrzeb i zadedykował gwieździe serialowej i filmowej piosenkę w audycji radiowej. Poświęcił jej także dużo miejsca w swojej książce autobiograficznej:

Ania Przybylska była dla mnie ważna. Kiedyś podczas jakiejś kameralnej libacji wyznała: „Gdybyśmy oboje byli mężczyźni, to bylibyśmy najlepszymi kumplami. Ale niestety los tak chciał, że tylko ja jestem mężczyzną”. I wybuchła śmiechem – napisał.

Zobacz: Kuba Wojewódzki ujawnił imponującą listę swoich sławnych kochanek! Wśród nich są zamężne gwiazdy!

Zdradził ponadto, że kochał ją za dystans do świata i do siebie samej:

Potrafiła ni stąd, ni zowąd wyciągnąć przed siebie ręce i wyznać: „Zobacz, jak ja wyglądam. To są dłonie kretynki.” Jej partner, Jarek Bieniuk, zwykł konstatować: „Najseksowniejsza Polka? Szkoda, że cie nie widzieli rano!” A ja miałem kiedyś przyjemność zobaczenia Ani rano i był to widok spektakularny.

Anna Przybylska u Kuby Wojewódzkiego

Anna Przybylska u Kuby Wojewódzkiego

Anna Przybylska u Kuby Wojewódzkiego. Wtedy pokochał ją najmocniej

Dzisiaj okazuje się, że choć od śmierci aktorki minęło już ponad 5 lat, to w sercu Wojewódzkiego wciąż zajmuje wyjątkowe miejsce. Ale dziennikarz chce, by pamiętali o niej także inni. Dlatego teraz przygotował nie lada gratkę. Na swoim Facebooku zamieścił link do odcinka programu Kuba Wojewódzki, w którym Anna Przybylska brała udział 10 lat temu.

Jest 12 maja 2009. Na moich kanapach zasiadają Ania Przybylska i Michał Piróg. Wtedy pokochałem ją najmocniej… Takiego programu już nigdy nie udało się powtórzyć… Dla JEJ fanów, lektura obowiązkowa – napisał.

Opublikowany przez Annę Przybylską Sobota, 14 grudnia 2019

Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Pod postem pojawiło się przeszło 150 komentarzy, które świadczą o tym, że pamięć o aktorce, która osierociła trójkę dzieci, nadal jest żywa.

  • Nie znając Jej osobiście, przez miesiąc po jej utracie nie mogłam się otrząsnąć z przygnębienia. Nie chcę wiedzieć co czuli, którzy ją bliżej znali. Dzięki Kuba.
  • Tęsknimy cały czas tak samo… Mimo tylu lat.
  • Jedyna w swoim rodzaju, wspaniała, ech życie.
  • Wciąż o niej myślę – pisali…

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan wspomina ostatnie spotkanie z Anną Przybylską: „Już wtedy była bardzo chora” [WIDEO]


Anna Przybylska zagrała w Złotopolskich

Anna Przybylska zagrała w Złotopolskich

Anna Przybylska, Telekamery 2005 (fot. AKPA)

Anna Przybylska, Telekamery 2005 (fot. AKPA)

Anna Przybylska

Anna Przybylska

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×