Kuba Wojewódzki nie wyrzucił Anny Przybylskiej ze swojego serca. Opublikował właśnie prawdziwy wyciskacz łez

Kuba Wojewódzki, Anna Przybylska

Kuba Wojewódzki, Anna Przybylska

Anna Przybylska zmarła przeszło pięć lat temu, ale Kuba Wojewódzki wciąż o niej pamięta. Teraz dla jej fanów i nie tylko przygotował coś bardzo wzruszającego: "Dla JEJ fanów, lektura obowiązkowa".

Kuba Wojewódzki nie ma litości prawie dla nikogo. Nawet swoich dobrych kolegów i koleżanki potrafi wyśmiać i z nich zakpić publicznie. Ale nad nieżyjącą już Anną Przybylską zawsze rozpościerał parasol ochronny i wypowiadał się o niej z dużą sympatią.

Showman nigdy nie ukrywał, że była dla niego kimś szczególnym. I to do tego stopnia, że gdy pokonała ją ciężka choroba, pojechał do Trójmiasta na pogrzeb i zadedykował gwieździe serialowej i filmowej piosenkę w audycji radiowej. Poświęcił jej także dużo miejsca w swojej książce autobiograficznej:

Ania Przybylska była dla mnie ważna. Kiedyś podczas jakiejś kameralnej libacji wyznała: „Gdybyśmy oboje byli mężczyźni, to bylibyśmy najlepszymi kumplami. Ale niestety los tak chciał, że tylko ja jestem mężczyzną”. I wybuchła śmiechem – napisał.

Zobacz: Kuba Wojewódzki ujawnił imponującą listę swoich sławnych kochanek! Wśród nich są zamężne gwiazdy!

Zdradził ponadto, że kochał ją za dystans do świata i do siebie samej:

Potrafiła ni stąd, ni zowąd wyciągnąć przed siebie ręce i wyznać: „Zobacz, jak ja wyglądam. To są dłonie kretynki.” Jej partner, Jarek Bieniuk, zwykł konstatować: „Najseksowniejsza Polka? Szkoda, że cie nie widzieli rano!” A ja miałem kiedyś przyjemność zobaczenia Ani rano i był to widok spektakularny.

Anna Przybylska u Kuby Wojewódzkiego

Anna Przybylska u Kuby Wojewódzkiego

Anna Przybylska u Kuby Wojewódzkiego. Wtedy pokochał ją najmocniej

Dzisiaj okazuje się, że choć od śmierci aktorki minęło już ponad 5 lat, to w sercu Wojewódzkiego wciąż zajmuje wyjątkowe miejsce. Ale dziennikarz chce, by pamiętali o niej także inni. Dlatego teraz przygotował nie lada gratkę. Na swoim Facebooku zamieścił link do odcinka programu Kuba Wojewódzki, w którym Anna Przybylska brała udział 10 lat temu.

Jest 12 maja 2009. Na moich kanapach zasiadają Ania Przybylska i Michał Piróg. Wtedy pokochałem ją najmocniej… Takiego programu już nigdy nie udało się powtórzyć… Dla JEJ fanów, lektura obowiązkowa – napisał.

Opublikowany przez Annę Przybylską Sobota, 14 grudnia 2019

Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Pod postem pojawiło się przeszło 150 komentarzy, które świadczą o tym, że pamięć o aktorce, która osierociła trójkę dzieci, nadal jest żywa.

  • Nie znając Jej osobiście, przez miesiąc po jej utracie nie mogłam się otrząsnąć z przygnębienia. Nie chcę wiedzieć co czuli, którzy ją bliżej znali. Dzięki Kuba.
  • Tęsknimy cały czas tak samo… Mimo tylu lat.
  • Jedyna w swoim rodzaju, wspaniała, ech życie.
  • Wciąż o niej myślę – pisali…

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan wspomina ostatnie spotkanie z Anną Przybylską: „Już wtedy była bardzo chora” [WIDEO]


Anna Przybylska zagrała w Złotopolskich

Anna Przybylska zagrała w Złotopolskich

Anna Przybylska, Telekamery 2005 (fot. AKPA)

Anna Przybylska, Telekamery 2005 (fot. AKPA)

Anna Przybylska

Anna Przybylska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×