Anna Mucha wprost z wanny opowiedziała o zakazie wjazdu do USA. „To taki drobiazg”. A dopiero grubo tam imprezowała…

Anna Mucha

Anna Mucha

Anna Mucha połączyła się z fanami wprost z wanny. Ma niemałe kłopoty. Przez dwa lata nie może wrócić do Stanów Zjednoczonych!

Anna Mucha aktorstwem zajęła się już we wczesnym dzieciństwie. W Korczaku wcieliła się w postać Sabinki, a w Liście Schindlera – w Dankę Dresner. Kolejne propozycje otrzymała jako młoda kobieta. Chłopaki nie płaczą Młode wilki 1/2 – to obrazy, z których część widzów może ją kojarzyć. Od 2003 roku gra Magdę w tasiemcu M jak miłość.

Pod koniec grudnia ubiegłego roku Ania wybrała się ze swoim partnerem, Jakubem Wonsem do Stanów Zjednoczonych. Tam połączyła się z fanami live, nawet nie kryjąc tego, że jest pod wpływem napojów wyskokowych.

Odważę się. Doczekaliśmy się tego momentu, że nie jestem trzeźwa, ale to nie zmienia postaci rzeczy, że jestem szalenie ciekawa tego, a to jest cudowne, bo oni to będą oglądać rano. Wspaniałe! Ja będę nietrzeźwa na tym filmiku, a oni będą wstawali. Jaki jest jutro, dzisiaj dzień? Oni już będą do pracy wstawać – mówiła do fanów.

Następnie poprosiła internautów o… polecenie ciekawych książek o tematyce amerykańskiej.

Nie zmienia to postaci rzeczy, że jestem ciekawa jakie książki… Picie alkoholu jest złe, jeżeli oglądają mnie nieletni, to proszę, przełączcie na jakichś innych idoli. Picie alkoholu to zło. Jakie książki o Ameryce polecacie. Ja jestem głodna i chętna. Jutro będę leżała i grzała swoje boskie ciało i mogę czytać książki – zaapelowała.

Anna Mucha dostała zakaz wjazdu do USA

Wczoraj live’a zorganizowała Basia Kurdej-Szatan. Aktorka opowiadała o tym, że straciła szansę na honorowy patronat. W pewnym momencie połączyła się z nią… Anna, która nadawała wprost z wanny i opowiedziała koleżance o pobycie na Kubie. Udała się tam zaraz po opuszczeniu USA.

Wróciłam. Ale z przygodami. No wiesz… Jak rozumiesz, że tak powiem, wjeżdżasz na Kubę, to później trudno z niej wyjechać.  Było cudownie i będę wrzucała jeszcze mnóstwo tych zdjęć. Hawana jest wspaniała, ale trzeba się liczyć z tym, że jest różnorodna i mogą być problemy z powrotem, jeśli chodzi o powrót do np. Stanów.

Zaniepokojona Barbara dopytała przyjaciółkę:

Chcieli was uwięzić?

Ania wytłumaczyła, że nic takiego nie miało miejsca, ale za to ma zakaz wjazdu do USA, który będzie obowiązywał 2 lata!

Oj, mamy tylko zakaz wjazdu do Stanów, ale to taki drobiazg. Przez następne dwa lata, ale nie bądźmy drobiazgowi – podsumowała ten wątek.

Czyżby było to następstwem imprez Muchy? Nic z tych rzeczy. Komunistyczna wyspa jest objęta amerykańskimi sankcjami, przez co osoby, które się na niej bawiły, muszą liczyć się z konsekwencjami swojej decyzji.


Anna Mucha

Anna Mucha

Anna Mucha i niesforna spódnica

Anna Mucha i niesforna spódnica

Anna Mucha z szampanem

Anna Mucha z szampanem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×