Anna Lewandowska włączyła się w pomoc choremu chłopcu i naraziła się internautce. Trenerka ostro odpowiedziała

Anna Lewandowska pokazała brzuch

Anna Lewandowska pokazała brzuch

Anna Lewandowska włączyła się w pomoc choremu chłopczykowi. Nie tylko zachęca do wpłat na jego konto, ale także zaprojektowała bluzę, ze sprzedaży której dochód zostanie przeznaczony dla Patryczka. Co wiadomo na ten temat?

Anna Lewandowska jest jedną z popularniejszych polskich trenerek. Chociaż jest w drugiej ciąży, nie zwalnia tempa i nadal kontynuuje zawodowe projekty – namawia obserwujące do zdrowej diety i wspólnych ćwiczeń, a także zachęca do kupowania kosmetyków. Oprócz tego, znana jest z tego, że czyni dobro.

Anna Lewandowska zaprojektowała bluzę. Wszystko w szczytnym celu

Niedawno Ania zachęcała swoich fanów do pomocy choremu chłopczykowi Patryczkowi, który choruje na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Na jego leczenie potrzeba ponad 8 milionów złotych. Chociaż suma jest naprawdę spora, stawka jest naprawdę wysoka – chodzi o ludzkie życie.

Żona Roberta Lewandowskiego poszła o krok dalej i nie tylko prosi fanów o pomoc, ale także sama postanowiła się zaangażować w zbiórkę pieniędzy. Zaprojektowała bluzę, ze sprzedaży której pieniądze trafią na konto Patryczka:

Podobnie do zeszłego roku, szykuję specjalną (już drugą) edycyję BLUZ „HEALTHY TEAM” którą zaprojektowałam (wkrótce Wam zdradzę więcej szczegółów), a zysk ze sprzedaży zostanie przekazany na CEL CHARYTATYWNY dla @wyzwanie_patrysia! Warto pomagać! Niech pomaganie będzie w MODZIE! – podkreślała trenerka na swoim Instagramie.

Projektem zachwyceni byli jej obserwujący, którzy w komentarzach podkreślali, że taka akcja, to wspaniały pomysł:

  • Oczywiście wspieramy całym sercem takie projekty!
  • Super inicjatywa. Też wspieram Patrysia i wierzę że się uda.
  • Ania jesteś mega!!! Kupuje na pewno!

Chociaż na temat bluz nie wiadomo nic oprócz tego, że powstaną, jeden z internautek już nie spodobała się ich cena:

Szkoda, że cena z kosmosu. Gdyby bluza kosztowała na przykład 100zl, a można kupić za tyle fajną, dobrej jakości bluzę (czyli można takową za tyle wyprodukować) na pewno więcej osób by kupiło i Patryk dostałby więcej pieniędzy. 300zl za bluzę to totalne przegięcie, dla zwykłego człowieka to abstrakcja. Szkoda, ze tak dużo pieniędzy bierzesz za kawałek materiału sygnowany Twoim nazwiskiem/logo. Sodówka uderzyła zdecydowanie, ceny Twoich produktów są absurdalne Anno.

Ania postanowiła zareagować, perfekcyjnie gasząc internautkę:

Przecież cena jeszcze nigdzie nie jest podana. A DOCHÓD z bluzy będzie przekazany!

Zobacz: Anna Lewandowska pierwszy raz o drugiej ciąży. Zdradza, że to nie był „Plan by Ann”

 


Anna Lewandowska zaprojektowała bluzę
Anna Lewandowska pozuje na stadionie w butach Prady

Anna Lewandowska pozuje na stadionie w butach Prady

Anna Lewandowska - mecz Polska-Słowenia

Anna Lewandowska - mecz Polska-Słowenia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×