Dom Lewandowskich na Majorce. Ania pokazała zdjęcie z prywatnego basenu. Laura i Klara szaleją w najlepsze

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska pochwaliła się nowym zdjęciem z córkami. Pokazała prywatny basen, który znajduje się na terenie posiadłości na Majorce. Laura i Klara szaleją w najlepsze.

Anna i Robert Lewandowscy tworzą zgrane małżeństwo. Wychowują dwie córki – Klarę i Laurę. Doskonale łączą życie rodzinne z karierą. Gwiazda spełnia się jako trener i bizneswoman. Jej mąż to ceniony piłkarz, który jest kapitanem polskiej reprezentacji. Piłkarze dają z siebie wszystko podczas Euro 2020. Sportowiec może liczyć na wsparcie żony i córek. Mocno trzymają kciuki, by strzelił mnóstwo goli.

Anna Lewandowska pokazała prywatny basen w domu na Majorce

Lewandowscy spędzają razem każdą wolną chwilę. W tym roku pierwszy raz od dawna wybrali się na krótki urlop podczas majówki. Polecieli na Majorkę. Ich obecność nie umknęła uwadze paparazzi. Zagraniczna prasa podłapała temat i przekazała informację, że małżonkowie rozglądają się za własną posiadłością na Majorce. Ponoć szczególnie wpadła im w oko willa o powierzchni 12000 metrów kwadratowych i 411 metrach powierzchni mieszkalnej znajdująca się w spokojnej okolicy.

Te pogłoski zdementowała przedstawicielka Roberta. Przekazała, że piłkarz jeszcze nie podął decyzji w sprawie zakupu. Od kilku dni Anna Lewandowska chwali się cudownymi zdjęciami z pobytu na Majorce. Wiele wskazuje na to, że trenerka i jej mąż znaleźli dom, który spełnia ich oczekiwania.

Gwiazda w czwartkowe popołudnie pokazała kolejną fotografię. Podzieliła się z internautami momentem zabawy z córkami. Zaprezentowała prywatny, dmuchany basen, w którym znajduje się razem z dziewczynkami. Gdy trenerka, ubrana w bikini dbała o opaleniznę, Klara i Laura szalały w najlepsze.
Błoga chwila, kiedy bawią się w basenie. Drodzy Rodzice, raczej nie narzekamy na brak aktywności fizycznej, prawda? Bieganie od rana do wieczora za dziećmi to też trening.

Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji. W komentarzach komplementują sylwetkę gwiazdy i odnoszą się do sytuacji zatrzymanej w kadrze:

  • Oby chciały tam siedzieć jak najdłużej.
  • To prawda, póki co 2,5h biegania na placu zabaw:) teraz maluchy padły na drzemkę, więc mama chwilę odpoczywa, a potem trening z aplikacji. Pięknie wyglądasz.
  • Każdą aktywność jest dobra,a z dziećmi jeszcze lepsza. Twoja sylwetka – marzenie.

Wspomniana fotografia nie jest jedyną zrobioną na terenie posiadłości Lewandowskich na Majorce. Więcej znajdziecie w naszej galerii.


Anna Lewandowska z córkami w basenie

Anna Lewandowska z córkami w basenie

Anna Lewandowska z córkami kibicuje Polsce - Euro 2020

Anna Lewandowska z córkami kibicuje Polsce - Euro 2020

Anna Lewandowska w domu na Majorce

Anna Lewandowska w domu na Majorce

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×