Wielka willa za 3.5 mln euro. Hiszpańska prasa pokazała nowy dom Lewandowskich. Para odpowiada na publikacje

Ania i Robert Lewandowscy

Ania i Robert Lewandowscy

Robert i Ania Lewandowscy odpoczywali na Majorce. Zagraniczne media twierdzą, że małżonkowie kupili tam luksusową posiadłość. Pojawił się oficjalny komentarz w tej sprawie.

Robert i Ania Lewandowscy od ponad 13 lat tworzą szczęśliwy związek, od prawie 8 są po ślubie. Dopiero w tym roku udało im się wspólnie spędzić majówkę, czym trenerka pochwaliła się na Instagramie. Opublikowała romantyczne zdjęcie z ukochanym, na którym się przytulają. Dodała też nagranie na Instastory, w którym podkreśliła, że nie wierzy w to, że jej mąż dostał wolne:

Znamy się z mężem ponad 13 lat i spędzamy pierwszy raz wspólnie majówkę. Tym razem mój mąż ma wolne. To jest niespotykane, żeby sobie gdzieś po prostu pojechać we czwórkę, więc bardzo się cieszymy. Zabieram się teraz za śniadanie.

Małżonkom towarzyszyły córki Klara i Laura, które pojawiły się na zdjęciach opublikowanych w social mediach znanych rodziców. Fani Lewandowskich byli nimi zachwyceni.

Zobacz: Rodzinna majówka u Lewandowskich zaczęła się romantycznie. Ania wrzuciła fotkę z Robertem, a potem z córkami. „Laura i Klara są niemal identyczne”

Robert i Anna Lewandowscy kupili posiadłość na Majorce?

Lewandowscy odpoczywali na Majorce, gdzie natknęli się na nich paparazzi. Romantyczne zdjęcia ze spaceru po plaży w mig obiegły kolorową prasę. W mediach pojawiły się też doniesienia o tym, że Ania i Robert kupili dom na hiszpańskiej wyspie.

Portal Diario de Mallorca podawał, że sportowiec zainteresował się nieruchomością o wartości 3,5 miliona euro. Na terenie posesji, która zajmuje 1200 metrów kwadratowych, znajduje się ponad 411 metrów kwadratowych powierzchni mieszkalnej. Chociaż nie ma widoku na ocean, mieści się w spokojnej okolicy:

W przeciwieństwie do innych nieruchomości w okolicy, nieruchomość Lewandowskiego na wyspie nie ma widoku na ocean. Z drugiej strony jest ledwo widoczna z zewnątrz i zapewnia maksymalną prywatność , zwłaszcza że znajduje się przy bardzo cichej ulicy, przez którą przechodzi bardzo niewiele osób – podaje portal.

Anna i Robert Lewandowscy kupują nowy dom?

Anna i Robert Lewandowscy kupują nowy dom?

Te doniesienia w rozmowie z Pudelkiem zdementowała przedstawicielka Roberta Lewandowskiego. Powiedziała, że sportowiec zastanawia się nad zakupem domu na wyspie, nie podjął jednak ostatecznej decyzji:

Robert i Anna są na etapie poszukiwania domu na Majorce, jednak do zakupu jeszcze nie doszło. Robert bierze pod uwagę kilka działek, ale póki co decyzja nie zapadła.

Chociaż na razie Lewandowscy nie kupili nowej willi, z pewnością ten komentarz nie uciszy plotek, a lokalna prasa jeszcze z większym zainteresowaniem będzie śledzić temat.


Anna i Robert Lewandowscy kupują nowy dom? Screen: Diario de Mallorca 

Anna i Robert Lewandowscy kupują nowy dom? Screen: Diario de Mallorca 

Anna i Robert Lewandowscy na Majorce - Majówka 2021

Anna i Robert Lewandowscy na Majorce - Majówka 2021

Anna i Robert Lewandowscy na Majorce - Majówka 2021

Anna i Robert Lewandowscy na Majorce - Majówka 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×