Euro 2020: Ania Lewandowska z córkami w polskich barwach narodowych. Z takim wsparciem Robert na pewno strzeli gola

Anna Lewandowska kibicuje z córkami

Anna Lewandowska kibicuje z córkami

Euro 2020: Anna Lewandowska z Klarą i Laurą są już gotowe na mecz Polski ze Słowacją. Ubrane w koszulki z numerem 9, będą wspierać Roberta Lewandowskiego i reprezentację.

Anna i Robert Lewandowscy majówkę spędzili w Hiszpanii. Zagraniczna prasa niemal natychmiast doniosła o tym, że rozglądają się za własną willą na Majorce. Miała ich zainteresować posiadłość o powierzchni 12000 metrów kwadratowych i 411 metrach powierzchni mieszkalnej znajdująca się w spokojnej okolicy. Dom miał być warty aż 3,5 miliona euro.

Informacje te zdementowała przedstawicielka Roberta Lewandowskiego, informując, że piłkarz jeszcze nie podjął decyzji w sprawie zakupu, a jedynie oglądał razem z żoną posiadłość.

Jednak od kilku dni Ania chwali się cudownymi zdjęciami z pobytu na Majorce, więc być może znaleźli idealne lokum. Kiedy Robert jest już gotowy do pierwszego starcia Euro 2020 ze Słowacją, które odbędzie się w poniedziałek o 18.00, jego żona i córki przygotowały się do kibicowania.

Euro 2020: Anna Lewandowska z córkami kibicują Polsce

Nie od dzisiaj wiadomo, że Robert Lewandowski najwierniejszych kibiców ma u siebie w domu. Ania, kiedy tylko może wspiera go z trybun, a jak nie pozwalają jej obowiązki, to robi to z domu, oglądając transmisję w telewizji. Trenerka bardzo przeżywa każdy mecz męża. Również Klara złapała bakcyla i dzielnie wspiera swojego tatę. Tylko patrzeć, a i Laura dołączy do tej uroczej grupy.

Nie może być inaczej podczas meczu otwarcia Euro 2020. Ania, Klara i Laura już ubrały koszulki z numerem 9 i są gotowe, żeby kibicować Robertowi i biało-czerwonym, którzy lada chwila wybiegną na murawę w Sankt Petersburgu, żeby zmierzyć się ze Słowacją.

Mogłoby się wydawać, że można się do tego przyzwyczaić, ale… no nie da się!

Za każdym razem to czas ogromnych piłkarskich emocji – radości, wsparcia i dumy! 🇵🇱🇵🇱🇵🇱 Do boju, Panowie!🇵🇱⚽ do boju kochanie – napisała Lewandowska.

Nie ma wątpliwości, że Robert dobrze wie, że kobiety jego życia będą ściskać kciuki, życząc mu i jego kolegom z drużyny zwycięstwa. Kibicujecie naszym na Euro 2020?


Anna Lewandowska z córkami kibicuje Polsce - Euro 2020

Anna Lewandowska z córkami kibicuje Polsce - Euro 2020

Anna Lewandowska w domu na Majorce

Anna Lewandowska w domu na Majorce

Anna Lewandowska dom na Majorce

Anna Lewandowska dom na Majorce

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×