Lewandowska pochwaliła się zdjęciem Laury. Zaprezentowała też kolejny fragment hiszpańskiej posiadłości. Co za stylowe wnętrza!

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska pochwaliła się na Instagramie nowym zdjęciem Laury. Przy okazji pokazała kolejny fragment hiszpańskiej posiadłości. Co za stylowe wnętrza!

Anna i Robert Lewandowscy nie tylko tworzą zgrane małżeństwo. Spełniają się też w roli rodziców, a także realizują zawodowo. Gdy tylko mają taką możliwość, spędzają razem każdą wolną chwilę. Tak było m.in. podczas majówki, gdy wybrali się na krótki urlop. To nie umknęło uwadze paparazzi, którzy zrobili im kilka zdjęć.

W krótkim czasie w mediach zaczęły się pojawiać informacje, że Lewandowscy rozglądają się za własną posiadłością na Majorce. Ponoć szczególnie wpadła im w oko willa o powierzchni 12000 metrów kwadratowych i 411 metrach powierzchni mieszkalnej znajdująca się w spokojnej okolicy.

Chociaż sami zainteresowani nie potwierdzili tych informacji, od kilku tygodniach w mediach społecznościowych pokazują zdjęcia, które powstały na terenie ich nowego domu. Niedawno gwiazda pochwaliła się fotografią, na której jej córki szaleją w prywatnym basenie. Wspomniane ujęcie znajdziecie tutaj.

Anna Lewandowska pokazała kolejny fragment hiszpańskiej posiadłości

Anna Lewandowska prowadzi konto na Instagramie, które obserwuje ponad 3 miliony internautów. Trenerka poleca im wybrane produkty, motywuje do ruszenia się z kanapy, a także pokazuje niektóre momenty z życia prywatnego. We wtorek pochwaliła się ujęciem, na którym pojawia się jej młodsza córka, Laura.

To jednak nie dziewczynka, a jej otoczenie przyciąga uwagę. Córka Ani znajduje się w pomieszczeniu, w którym znajduje się okrągłe lustro. Tuż pod nim widać elegancki, drewniany stolik, na którym umieszczono ozdoby. Pokój jest utrzymany w jasnych kolorach.

Lewandowska w opisie skupiła się na śnie młodych mam. Przekazała, że gdy trwa zbyt krótko, może się to wiązać z poważnymi konsekwencjami:

Wiecie, co się dzieje z naszym organizmem, kiedy śpimy za krótko? Poza tym, że jesteśmy rozdrażnione, złe i ciągle zmęczone? Ten temat fascynuje mnie od… ponad 4 lat. Często mówię Wam tutaj o jakości snu, bo wiem, że – szczególnie dla nas kobiet – doba jest po prostu za krótka, żeby pozwolić sobie na 8 czy 9 godzin błogiego, nieprzerwanego snu. Jeżeli jednak długotrwale śpimy za mało to może to mieć poważne konsekwencje dla naszego organizmu.

Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji. W komentarzach nie tylko dzielą się swoimi opiniami na temat tematu poruszonego przez Anię, ale także komplementują stylowe wnętrza. Trzeba przyznać, że hiszpańska posiadłość Lewandowskich jest bardzo stylowa.


Anna Lewandowska pochwaliła się hiszpańską posiadłością

Anna Lewandowska pochwaliła się hiszpańską posiadłością

Robert Lewandowski jest dumny z córki Klary

Robert Lewandowski jest dumny z córki Klary

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×