Anna Kalczyńska ogłasza początek nowej zawodowej drogi! „Już dawno powinnam to zrobić”

Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska zamieściła w sieci bardzo niepokojący wpis dotyczący jej kariery zawodowej. Co z Dzień Dobry TVN? Czy rezygnuje z prowadzenia śniadaniówki?

Anna Kalczyńska od lat jest jedną z największych gwiazd TVN. Widzowie regularnie mogą oglądać ją w Dzień Dobry TVN. Program prowadzi u boku Andrzeja Sołtysika. Tych dwoje stworzyło bardzo zgrany duet, co sprawiło, że przed odbiornikami nie brakuje fanów, gdy pojawiają się w porannym formacie. Ania wykazuje się ogromnym profesjonalizmem i doświadczeniem, dlatego zdobyła uznanie i nie musi martwić się o karierę.

Dziennikarka, chociaż ma bardzo liczne grono fanów, to ostatnio kilka razy im podpadła. W jednym z minionych odcinków na antenie poruszono problem zmęczonych ojców i poparto go przykładem znanego blogera, który w sieci znany jest pod pseudonimem Ekskluzywny Menel. Prowadząca zbagatelizowała nieco jego problem, po czym w odpowiedzi na jej słowa zamieścił on w sieci bardzo mocny wpis i nie szczędził krytyki pod jej adresem.

Anna Kalczyńska o nowej zawodowej drodze. Co z Dzień Dobry TVN?

Anna Klaczyńska karierę na antenie od lat łączy z macierzyństwem. W 2007 roku wyszła za Macieja Maciejowskiego. Para rzadko bywa razem na branżowych imprezach, ale wiadomo, że tworzą wyjątkowo udaną relację. Małżonkowie doczekali się trojga dzieci. Wspólnie wychowują: Jasia, Hanię i Krysię. Dzieci gwiazdy od czasu do czasu pojawiają się na jej Instagramie, który prowadzi z wielkim zaangażowaniem. Dzisiaj rano zamieściła tam bardzo zaskakującą i tajemniczo brzmiącą informację dotyczącą jej kariery.

To będzie ciekawy tydzień. Koniec roku u dzieci, ale też początek nowej zawodowej drogi. Już dawno powinnam to zrobić. Więcej powiem Wam wkrótce – napisała na Instagramie.

Czy to oznacza, że prezenterka zrezygnuje ze swojej posady w Dzień Dobry TVN? Tego na razie nie zdradziła. Widzom i fanom nie pozostaje nic innego, jak czekać na wyjaśnienia gwiazdy, która zapewniła, że niebawem zdradzi coś więcej. Jak myślicie, jaką informacją zaskoczy?


Anna Kalczyńska o nowej zawodowej drodze

Anna Kalczyńska o nowej zawodowej drodze

Anna Kalczyńska — gwiazdy Dzień Dobry TVN

Anna Kalczyńska — gwiazdy Dzień Dobry TVN

Anna Kalczyńska — gwiazdy Dzień Dobry TVN

Anna Kalczyńska — gwiazdy Dzień Dobry TVN

Komentarze

 • Gość pisze:

  Taki live jak mówią na volksdeuczu pora na kawe ale duet na wątrobe akurat a reszta do d..py ha ha zadnego rózu nawet róźowych frontów ewentualnie flaming teraz dopiero będą jaja i to tyle

 • Gość pisze:

  Najwyższy czas!
  Pseudoprofesjonalistka.

  • Teresa pisze:

   celne stwierdzenie

  • Mazur z Ełku pisze:

   Gościu, nie pisz nieprawdy bo widzę, że nie wiesz co to jest profesjonalizm w tv live. Panią Annę pozdrawiam i życzę powodzenia.

 • Gość pisze:

  Akurat Panią Annę bardzo lubię. Delikatna, inteligrntna, taktowna i profesjonalna. Szkoda tylko że w duecie z pane. Sołtysikiem, który tylko przeszkadza i psuje wizerunek tego programu. Do tego jego łakomstwo przy produkcyjną stole śniadaniówki, jest nie do y przyjęcia. Mam nadzieję że Pani Kalczyńska zostanie w tym programie.

 • GośćEwa pisze:

  O o oj .Już dawno powinni ich zmienic.Z castingu.A nie po znaaajomosci..Nudne.to jest.

  • Dorota pisze:

   Może w końcu ta kasta TVN się wykruszy lub pozmienia miejsca pracy,bo są wszyscy żenujący, sprawiają że stacja już dawno
   straciła to coś, przydałby się rewolucje programowe,telewizyjne i personalne,teraz klika taka co to sobie z dziubkow spija i jadem syczy

 • Gość pisze:

  Dobra wiadomość. Razem z Sołtysikiem powinna zniknąć. Są tacy drętwi

 • Gość pisze:

  nie ogladam śniadaniowek traktja tam widza jak idiotę

 • jan pisze:

  Ekskluzywny menel się rozpisał, a taki zmęczony….

  • Gość pisze:

   Bo go szlag trafil i slusznie. Kazdy ma prawo byc zmeczony i ci z dwojka dzieci i ci z czworka i bezdzietni tez.

 • Gość pisze:

  Nie przepadam za duetem Anna i Andrzej;)) Czas na zmiany … Powodzenia.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×