Szukaj

Anna Kalczyńska pokazała wynik testu na koronawirusa. Potwierdziło się najgorsze. Gwiazda komentuje

Anna Kalczyńska ma koronawirusa

Anna Kalczyńska ma koronawirusa

Anna Kalczyńska ma koronawirusa, o czym poinformowała na Instagramie. Dziennikarka już ma plan na to, co zrobi, jak pokona chorobę. Jej postawa zasługuje na brawa.

Anna Kalczyńska niemal od dwóch dekad jest związana z TVN-em. Na antenie debiutowała jako prowadząca programów informacyjnych w TVN24, następnie przeszła do Dzień Dobry TVNgdzie zastąpiła Jolantę Pieńkowską. Dziennikarka cieszy się sporą popularnością wśród fanów, którzy śledzą jej profile w mediach społecznościowych.

Kalczyńska niedawno ujawniła, że miała kontakt z osobą, u której stwierdzono koronawirusa i dlatego trafiła na kwarantannę. Już od początku izolacji regularnie monitorowała swój stan zdrowia i bliskich, czym jakiś czas temu podzieliła się z internautami:

No i siedzimy, jak wielu z Was, do odwołania. Każdego dnia sprawdzam, czy obudziliśmy się zdrowi, czy nie boli mnie głowa, czy dzieciom nic nie jest. Mam poczucie, że nie popełniłam żadnego błędu. Każdego może trafić. Więc błagam – nie kuście losu, uważajcie na siebie.

Anna Kalczyńska ma koronawirusa. Pokazała wynik testów

Jeszcze cztery dni temu Anna Kalczyńska w social mediach donosiła, że jest zdrowa. Uspokajała fanów, że test, który ma za sobą, dał wynik negatywny:

Proszę się nie martwić, jestem zdrowa i negatywna – napisała w jednym z komentarzy.

Wygląda na to, że sytuacja się zmieniła. Kalczyńska w niedzielę na swoim Instagramie pokazała wynik badań, który tym razem był pozytywny. Dziennikarka nie traci jednak pozytywnego nastawienia. Planuje, że po przejściu choroby przekaże swoje osocze do leczenia chorych na COVID-19:

Mam i ja. Będzie więcej osocza! – napisała w opisie zdjęcia.

Kalczyńskiej i jej bliskim życzymy dużo zdrowia i trzymamy kciuki za szybkie pokonanie choroby! Warto wspomnieć, że Anna nie jest jedyną znaną osobą, u której w ostatnim czasie wykryto koronawirusa. Stwierdzono go też m.in. u Michała Milowicza, Maryli Rodowicz, czy Radosława Majdana. Piłkarz, chociaż przez pewien czas przebywał w szpitalu, ale jest już w domu, o czym pisaliśmy tutaj.


Anna Kalczyńska pokazała wynik testu na COVID-19

Anna Kalczyńska pokazała wynik testu na COVID-19

Anna Kalczyńska o koronawirusie

Anna Kalczyńska o koronawirusie

Anna Kalczyńska o koronawirusie

Anna Kalczyńska o koronawirusie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×