Szukaj

Anna Kalczyńska na kwarantannie. Gwiazda zamieściła ważny apel

Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska nie poprowadziła gali w TVN, od kilku dni nie ma jej również w Dzień Dobry TVN. Powodem jej nagłego zniknięcia z pracy jest kwarantanna. Gwiazda przerwała milczenie.

Anna Kalczyńska z TVN-em związana jest od prawie dwóch dekad. Swoją przygodę z firmą zaczęła od prowadzenia programów informacyjnych w TVN24. Po kilku latach zaproponowano jej przejście na główną antenę. Dziennikarka zastąpiła Jolantę Pieńkowską w roli prowadzącej Dzień Dobry TVN. Już po kilku pierwszych odcinkach zyskała spore grono fanów.

Na przestrzeni sześciu lat Anna stała się ulubienicą widzów. Prowadzone przez nią rozmowy z gośćmi są na wysokim poziomie. Prezenterka potrafi z wielką gracją przejść z tematów błahych i zabawnych do spraw bardzo poważnych. Nie ma na swoim koncie żadnej większej wpadki, poza sytuacją, w której skomentowała wybór najatrakcyjniejszego mężczyzny 2019 roku. Koreańskiego piosenkarza, Jungkooka, określiła mianem „mało męskiego”, co odbiło się szerokim echem w internecie. Choć wielu podzielało jej opinię, to nie zabrakło głosów od rozżalonych fanek popularnego wokalisty z Azji.

Ostatnio Anna na antenie TVN-u pojawia się wyjątkowo rzadko. Kilka dni temu zastąpiła Małgorzatę Ohme w roli gospodyni Dzień Dobry TVN. Kalczyńska poprowadziła program razem z Filipem Chajzerem, a ich duet został okrzyknięty jednym z najlepszych w ostatnich latach. Szybko jednak okazało się, że ich mariaż był tylko jednorazowy.

Anna Kalczyńska na kwarantannie. Czy ma koronawirusa?

Wielu widzów zastanawiało się, dlaczego Kalczyńska nie poprowadziła gali French Touch, do której była wytypowana przez producentów wydarzenia. Jej nazwisko pojawiło się w oficjalnych spotach promujących koncert. Ostatecznie jednak na scenie zamiast biegle posługującej się językiem francuskim Anny, pojawiła się Paulina Krupińska.

Od soboty Kalczyńska nie komentowała całej sytuacji, aż do teraz. Gwiazda zamieściła na Instastory nagrania z domowego zacisza i przyznała, że od piątku jest na kwarantannie. Niestety nie zdradziła, z którą chorą na koronawirusa osobą miała kontakt. Czyżby koronawirus dotknął ekipę Dzień Dobry TVN? W końcu w ostatnich dniach rotacja par jest wyjątkowo mała.

Zamieściła za to wyniki testu. Anna jest zdrowa, ale póki co musi przebywać w odosobnieniu, razem z mężem i dziećmi, którzy dostarczają jej wielu powodów do uśmiechu.

Izolacja dzień 5. Janek został kelnerem i kucharzem – napisała dzienikarka na zdjęciu, na którym możemy zobaczyć jej syna wręczającego wydrukowane menu.

Mimo uśmiechu na twarzy nie zabrakło też poważnej odezwy do fanów. Anna poprosiła swoich sympatyków, by uważali na siebie:

No i siedzimy, jak wielu z Was, do odwołania. Każdego dnia sprawdzam, czy obudziliśmy się zdrowi, czy nie boli mnie głowa, czy dzieciom nic nie jest. Mam poczucie, że nie popełniłam żadnego błędu. Każdego może trafić. Więc błagam – nie kuście losu, uważajcie na siebie – napisała zatroskana swoimi odbiorcami gwiazda.

Mamy nadzieję, że kolejne testy wykażą ten sam, negatywny wynik. Annie i jej bliskim życzymy dużo zdrowia.


Anna Kalczyńska o koronawirusie

Anna Kalczyńska o koronawirusie

Anna Kalczyńska o koronawirusie

Anna Kalczyńska o koronawirusie

Anna Kalczyńska o koronawirusie

Anna Kalczyńska o koronawirusie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×