Piasek w końcu wygadał się o swoim partnerze. Piękna reakcja jego mamy wzruszyła go do łez

Piasek

Piasek

Andrzej Piaseczny od kilku miesięcy jest na językach. Po głośnym coming oucie zainteresowanie artystą niebywale wzrosło. Wszyscy się zastanawiają, kim jest jego partner. W końcu uchylił rąbka tajemnicy.

Andrzej Piaseczny przy okazji promocji najnowszej płyty zdobył się na słowa, które odbiły się szerokim echem w mediach. Przyznał, że jest gejem. Od tego momentu co jakiś czas zaczął udzielać wywiadów. W rozmowie z Gazetą Wyborczą wypowiedział się o swojej przyszłości w TVP. Podkreślił, że nie sądzi, by pojawił się jeszcze we wspomnianej telewizji:

Podobno do telewizji zadzwonił sam „towarzysz Winnicki”, jak żartobliwie nazywamy ze znajomymi prezesa Kaczyńskiego – rzecz wzięta z kultowego serialu „Alternatywy 4”, pasuje idealnie – powiedział, żeby mnie zdjęli ze wszystkich anten TVP – wyjawił Piasek.

Dodał, że nie boi się usunięcia z mediów publicznych.

Przyjdzie zaraz walec, wszystko rozjedzie, zaczniemy od początku – mówił.

Andrzej Piaseczny nieźle namieszał także w rozmowie z magazynem LGBT Replika. Nie stronił od polityki, uderzając m.in. w ministra edukacji i nauki Przemysława Czarnka. Zdradził też, jak jego rodzice zareagowali na to, że jest gejem. Powiedział też o partnerze.

Andrzej Piaseczny o swoim partnerze

Fani Andrzeja Piasecznego cieszą się jego utworami z nowej płyty, ale też czekają na informacje o partnerze piosenkarza. Po głośnym coming oucie idola nie mogą się doczekać, żeby dowiedzieć się czegoś więcej. Wreszcie Andrzej Piaseczny wygadał się o chłopaku. Co prawda nie zdradził, kim jest, ale ujawnił, jak mama go potraktowała. Wyznał także, jak wyglądał jego coming out przed rodzicami.

Rodzice dowiedzieli się przypadkowo. Nie mówiłem im wcześniej, bo czułem, że to będzie dla nich zawód – że będą się bać, że będę nieszczęśliwy, że będą rozczarowani, że nie dam im wnuków. Wiesz, moja mama ma w tej chwili 83 lata, była wychowywana w świecie, w którym nie mówiło się o nas inaczej jak o „zboczeńcach”. Tata od dawna nie żyje. Moi rodzice byli – i mama nadal jest – kochani i mądrzy. To ja byłem wtedy niemądry, nie byłem w stanie z nimi o tym porozmawiać – wyznał Piasek.

Rodzice wokalisty zaakceptowali orientację syna.

Powiedziałem im: koniec dyskusji, nie rozmawiamy o tym. Zaakceptowali to – pewnie nie bez goryczy – zdradził.

Przy okazji Piasek wygadał się też o partnerze, a dokładniej o relacjach jego i swojej matki.

A teraz mama na Dzień Dziecka zadzwoniła i najpierw złożyła życzenia mnie, a potem mojemu partnerowi. To było… Ach, widzisz, od razu się wzruszam – nie krył emocji Piasek.

Powoli wokalista coraz bardziej się odkrywa. Może już wkrótce dowiemy się o jego ukochanym znacznie więcej?


Andrzej Piaseczny na okładce magazynu dla LGBT

Andrzej Piaseczny na okładce magazynu dla LGBT

Andrzej Piaseczny - SuperHit Festiwal 2021

Andrzej Piaseczny - SuperHit Festiwal 2021

Andrzej Piaseczny klip do piosenki Miłość

Andrzej Piaseczny klip do piosenki Miłość

Komentarze

 • Gość pisze:

  Jak z Kotem to jest się KOTero 🙈

 • Gość pisze:

  A jak się śpi z kotem, to jak to się nazywa?

 • Gość pisze:

  I co z tego wynika, dla mnie Piasek przede wszystkim był, jest i zawsze będzie Ikoną… uwielbiam Jego i Jego muzykę, a że jest innej orientacji seksualnej, no cóż każdy kocha tego kogo uważa 😊 a tak serio, nie ważne jakiej jesteś orientacji, jakiego wyznania, najważniejsze jakim jesteś człowiekiem
  Pozdrawiam Andrzej

 • Turbo_Lover pisze:

  Nic nie kumam. I co z tego, że Piasek jest gejem? Po co robić z tego wielki news? Co to kogo obchodzi z kim on sypia?

 • Gość pisze:

  Matki dzieci LGBT łączmy się.

 • Gość pisze:

  No dobra, i co z tego że jest gejem. Co kogo obchodzi kto z kim śpi, żyje pod jednym dachem. Nie rozumie tego- nareszcie się ujawnił, nareszcie pokazał partnera, i co dalej? Teraz będzie zdjecie i opis z sypialni?

 • Gosc pisze:

  Madra kobieta. To jest po prostu matka w wielkim tego slowa znaczeniu.

 • Basia Kasia pisze:

  Popularność coś nie tego,, więc trzeba uchylić drzwi własnej sypialni, żeby ludzie tak całkiem nie zapomnieli:) A pan naprawdę myśli, że Prezes Kaczyński wie w ogóle o pana istnieniu? O sancta simplicitas!

 • Gość pisze:

  Popularność coś nie tego,, więc trzeba uchylić drzwi własnej sypialni, żeby ludzie tak całkiem nie zapomnieli:) A pan naprawdę myśli, że Prezes Kaczyński wie w ogóle o pana istnieniu? O sancta simplicitas!

 • Gość pisze:

  Poprzez właśnie takie poglądy ludzi pełne nietolerancji, krytyki itp. Polska zmienia się tak wolno 🙁

 • Gość pisze:

  A dlaczego? ty bys zyl w klamstwie.

 • Łukasz ze Szczecina pisze:

  Niech zachowa to dla siebie. Takimi wynurzeniami tylko, jak to mówią, przekonuje już przekonanych i fanów mu od tego nie przybędzie. W naszym kraju te tematy to słaby marketing.

 • Gość pisze:

  nie wiem, w którym momencie mówi o swoim życiu seksualnym xDD poza tym, to ludzie się nim interesują i pytają o niego, dlatego m.in. udziela wywiadów. jak nie masz już do czego się przyczepić, to po prostu nie pisz komentarzy, pozdrawiam

 • Gość pisze:

  Nie masz racji , bo matka jak kocha akceptuje wybór syna . Nam wnuka geja po ślubie w Essen . Kocham ich nad życie , są wyksztalceni o wielkim sercu

 • hugon pisze:

  miłości i wiedzy, uczcie sie 😉

 • Gość pisze:

  Mamusi, to może lepiej w to nie mieszać

 • Gość pisze:

  Taki lajf kazdy zyje jak chce a mtv ma 40lat niech królowa ma swoje 5 minut bo król to ma wyjeb..ne i to tyle

 • Gość pisze:

  Z obrzydzeniem słucham tych opowieści! Facet, przestań zamęczać swoją orientacją seksualną i nie rób z siebie ofiary! Kochaj się z kim chcesz w sypialni, z partnerem, z Mirką , z obojętnie kim. Życie seksualne to intymność a nie wystawianie tyłka na widok publiczny!

 • Gość pisze:

  Panie Andrzeju, Życzę dużo, dużo szczęścia, miłość.!!! Pozdrowienia dla cudownej mamusi!!!!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×