Andrzej Piaseczny pokazał swoją willę i zdobył się na intymne wyznanie. Nie każda gwiazda miałaby tyle odwagi

Andrzej Piaseczny pokazał dom. Jak mieszka?

Andrzej Piaseczny pokazał dom. Jak mieszka?

Jak mieszka Andrzej Piaseczny? Gwiazdor zaprosił do swojego domu kamery TVN-u. W programie Uwaga! pokazał imponujące wnętrza i zdobył się na zaskakujące wyznanie. Co na to jego fanki?

Życie prywatne Andrzeja Piasecznego to jedna z największych zagadek show-biznesu. Wielu fanów artysty do dzisiaj zastanawia się, czy ich idol jest w związku, a jeśli tak, to z kim. Dotychczas gwiazdor zdawkowo odpowiadał na pytania dziennikarzy o sprawy uczuciowe. Chętnie za to dzieli się innymi sekretami.

Kilka dni temu Uwaga pokazała materiał z wizyty w domu gwiazdora. Kamery TVN-u zarejestrowały, jak mieszka Andrzej Piaseczny. Wnętrza rezydencji powalają. Jak się okazuje, juror The Voice Senior jest fanem klasycznych rozwiązań, stonowanych kolorów i dobrze dobranych dodatków.

Jak mieszka Andrzej Piaseczny? Uwaga pokazała wnętrza domu gwiazdora

Willa, w której Piaseczny mieszka z mamą, jest nie tylko bardzo luksusowa, ale również przytulna. Gwiazdor i jego goście muszą czuć się w niej znakomicie.

Dom Piasecznego jest urządzony z gustem i smakiem. Drewniane podłogi kontrastują z białym stołem w kuchni, nie brakuje też imponujących dywanów i foteli, które swoją formą udowadniają, że mebel może być formą sztuki użytkowej. Uwagę przykuwa również zielona ściana w orientalne, złote wzory.

Oprowadzając kamery Uwagi po posiadłości, Andrzej Piaseczny wyjawił swoją tajemnicę:

Jestem bałaganiarzem. Nie lubię brudu, ale bałagan uwielbiam – przyznał wokalista.

Andrzej Piaseczny pokazał, jak mieszka

Andrzej Piaseczny pokazał, jak mieszka

Luksusowe wnętrza to jednak nie wszystko. Gwiazdor wytłumaczył też, dlaczego w wieku 48 lat wciąż mieszka z mamą:

Rodzice od zawsze poświęcali nam dużo czasu, uwagi i troski, więc jesteśmy zobowiązani do tego, by to ciepło i troskę oddawać, gdy następuje zamiana ról.

Widać, że Piasecznego i panią Alicję łączy bardzo bliska więź. Oboje są zodiakalnymi koziorożcami, mają podobne pasje i zainteresowania. Z pewnością matka jest jedną z niewielu osób, które doskonale znają sekrety jednego z najbardziej rozpoznawalnych piosenkarzy ostatnich dekad w Polsce. Kto wie, może kiedyś zdecydują się na jeszcze bardziej intymne zwierzenia…

Zobacz także: Jak mieszka Kinga Rusin? Gwiazda pokazała wszystkie zakątki swojego pięknego domu


Dom Andrzeja Piasecznego

Dom Andrzeja Piasecznego

Andrzej Piaseczny w programie Uwaga!

Andrzej Piaseczny w programie Uwaga!

Andrzej Piaseczny pokazał, jak mieszka

Andrzej Piaseczny pokazał, jak mieszka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×