Andrzej Piaseczny przerywa milczenie! Gwiazdor wreszcie pokazał najbliższą swojemu sercu osobę! Ten sekret ukrywał latami!

Andrzej Piaseczny postanowił pokazać osobę, która jest najważniejsza w jego życiu. Artysta swoim wyznaniem zaskoczył wszystkich fanów.

Andrzej Piaseczny, znany jako Piasek, na polskiej scenie funkcjonuje od wielu lat. Gwiazdor nadal radzi sobie znakomicie, mimo że lata największej popularności ma już za sobą. Sporo koncertuje, nagrywa płyty i udziela się medialnie, biorąc udział w popularnych programach rozrywkowych. O jego osobistym życiu krążą legendy, choć on sam nigdy nie ujawnił sekretów dotyczących m.in. jego drugiej połówki. Piosenkarz nigdy nie epatował życiem osobistym w mediach społecznościowych, aż do teraz.

48-letni gwiazdor postanowił wreszcie zaspokoić ciekawość swoich fanów, ujawniając tożsamość osoby którą kocha nad życie. Piasek wyjawił w krótkim nagraniu, że tą osobą jest jego 81-letnia mama Alicja:

 Poznacie ją tej jesieni znacznie bliżej – mówi Andrzej Piaseczny.

Piasek nazywa swoją matkę królową nadchodzącego sezonu, a wszystko za sprawą nowego programu, w którym seniorka wystąpi z synem. Piasek ze swoją mamą pojawi się już na jesieni w nowym show TVN-u. Pomysł wielce szalony, bowiem pani Alicja, jako emerytowana nauczycielka, do tej pory ceniła sobie święty spokój mieszkając ze swoim starszym synem w Pionkach. Matka Andrzeja zajęła się domem oraz opieką nad wnukami.

Już niebawem życie matki Piska całkowicie się odmieni w programie Starsza pani musi fiknąć. W show telewizyjnym gwiazdy zabierają swoich ukochanych rodziców na ekstremalne wyprawy pełne przygód. Być może panią Alicję czeka pierwszy w życiu skok na bungee, nurkowanie z rekinami lub wycieczka na safari. Piasek już jest przekonany, że jego duet ma ogromne szansę na wygraną:

Moja mama jest silną osobowością, podobnie jak ja, lubi wyzwania – wyznał piosenkarz.

Trzymamy kciuki za panią Alicję.

Śliczna siostra Andrzeja Piasecznego wzięła ślub w Toskanii! Suknię stworzyła dla niej słynna stylistka. Mamy zdjęcia!

Kuba Wojewódzki wyciągnął z Andrzeja Piasecznego wstydliwy sekret! “Nic mnie tak nie wku*wia jak…”

Andrzej Piaseczny wreszcie to z siebie wydusił! Oj, nie ma się czym chwalić


Piasek ze swoja mamą wystapi w nowym show w TVN

Piasek ze swoja mamą wystapi w nowym show w TVN

scena z: Andrzej Piaseczny, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Andrzej Piaseczny - Earth Festival Uniejów 2019

Andrzej Piaseczny - The Voice of Poland 8, 1 odcinek na żywo

Andrzej Piaseczny - The Voice of Poland 8, 1 odcinek na żywo

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×