Szukaj

Andrzej Piaseczny jest w związku. Już nie ukrywa swojej relacji przed mediami

Czy Andrzej Piaseczny jest w związku?

Czy Andrzej Piaseczny jest w związku?

Andrzej Piaseczny jest w związku? Piosenkarz wypowiedział się na ten temat, przyznając, że "tworzy relację". Z kim i czy będzie chciał się nią pochwalić? 

Andrzej Piaseczny na tematy prywatne się nie wypowiada. Chociaż regularnie udziela wywiadów, bardzo rzadko mówi na inny temat niż ten związany z danym projektem, który aktualnie realizuje. Wyjątek zrobił w lutym, kiedy w wywiadzie dla magazynu Vivaprzyznał, że nie jest z nikim związany:

To piękna legenda, że spotyka się jednego człowieka, z którym spędza się całe życie. I jest fantastycznie. Mnie się to nie zdarzyło. Co nie znaczy, że nie próbowałem. Nie mam zdolności do szybkich romansów, więc tych prawdziwych związków było w moim życiu niewiele. Najdłuższa relacja trwała pięć, sześć lat.

Andrzej Piaseczny jest w związku?

Od tego momentu minęło kilka miesięcy i wygląda na to, że Piasek odnalazł swoją drugą połówkę, czym pochwalił się w programie Uwaga TVN. Powiedział, że jest muzykiem, nie celebrytą i nie interesuje go regularne pokazywanie się w kolorowej prasie:

Nie interesuje mnie takie bulwarowe pokazywanie się w mediach. Nie jestem samotny, tworzę relację, może kiedyś będę chciał z nią wyjść do świata, nie wykluczam tego.

Andrzej Piaseczny - Earth Festival Uniejów 2019

Andrzej Piaseczny – Earth Festival Uniejów 2019

Piaseczny na co dzień stroni od show-biznesu. Zamiast w Warszawie, przebywa we wsi Pionki, która znajduje się niedaleko Kielc. Tam mieszka z mamą, ponieważ jak uważa, teraz nastąpiła zamiana ról:

Rodzice od zawsze poświęcali nam dużo czasu, uwagi i troski, więc jesteśmy zobowiązani do tego, by to ciepło i troskę oddawać, gdy następuje zamiana ról.

Andrzej Piaseczny z mamą Alicją na jesiennej ramówce TVN 2019

Andrzej Piaseczny z mamą Alicją na jesiennej ramówce TVN 2019

Zobacz: Andrzej Piaseczny przerywa milczenie! Gwiazdor wreszcie pokazał najbliższą swojemu sercu osobę! Ten sekret ukrywał latami!


scena z: Andrzej Piaseczny, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Andrzej Piaseczny - Earth Festival Uniejów 2019

Andrzej_Piaseczny_Piasek
Andrzej Piaseczny-  Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Andrzej Piaseczny- Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×