Szukaj

Menadżer ujawnił pilnie strzeżony sekret Krawczyka i jego syna. Na fali plotek o duecie z Kukulską wyszły na jaw niezwykłe fakty

Natalia Kukulska, Andrzej Kosmala i Krzysztof Krawczyk

Natalia Kukulska, Andrzej Kosmala i Krzysztof Krawczyk

Andrzej Kosmala postanowił zareagować na ostatnie prasowe doniesienia dotyczące Krzysztofa Krawczyka juniora i jego duetu z Natalią Kukulską. Nie ukrywa swojego oburzenia całą sprawą, a przy okazji ujawnia wspaniałe wieści na temat swojego byłego podopiecznego i jego syna.

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia. Muzyk kilka dni wcześniej opuścił szpital po wygranej walce z koronawirusem i nic nie zwiastowało tragedii. Wrócił do domu do ukochanej żony Ewy. Niestety jego stan zaczął gwałtownie się pogarszać i pomimo szybkiej interwencji medyków nie udało się go uratować. Wiadomość o śmierci artysty błyskawicznie obiegła media i pogrążyła cały show-biznes i fanów w żałobie. Sieć zalały napływające kondolencje i wspomnienia związane z jego twórczością.

Pogrzeb artysty odbył się 10 kwietnia w Łodzi. Ze względu na pandemię we mszy mogła uczestniczyć jedynie najbliższa rodzina i przyjaciele. Przed świątynią zgromadziły się jednak tłumy wielbicieli, którzy chcieli pożegnać artystę. Tak samo było również na cmentarzu, gdzie do tej pory zjawiają się kolejne osoby przynoszące kwiaty i zapalające znicze.

Andrzej Kosmala o Natalii Kukulskiej i Krzysztofie Krawczyku juniorze

Jednym z najlepszych przyjaciół zmarłego muzyka i jednocześnie jego menadżerem był Andrzej Kosmala. To on przez kilka dekad kariery dbał o jego interesy zawodowe. Cały czas komentuje to, co dzieje się wokół Krzysztofa Krawczyka po jego śmierci. Postanowił odnieść się także do ostatnich prasowych rewelacji.

W Na żywo pojawiła się informacja o tym, że Natalia Kukulska przyjaźni się z jedynym biologicznym dzieckiem Krzysztofa Krawczyka, czyli jego synem Krzysztofem juniorem. Tygodnik twierdził, że wokalistka chce nagrać wspólny duet z mężczyzną, by tym samym spłacić dług wobec jego ojca:

Jego szansą na rozwój kariery miała być płyta nagrana wspólnie z tatą, ale nie doszło do tego. Natalia rozumie jego żal do losu i poczucie krzywdy. Chciałaby, aby wspólnie stworzyli utwór, który upamiętniłby ich rodziców. To dla niej ważne. Wie, że Krawczyk przyjaźnił się z jej rodzicami. Cenił Annę Jantar i twórczość Jarosława Kukulskiego – podaje Na żywo.

Gwiazda szybko odniosła się do tych rewelacji na swój temat i jednoznacznie oznajmiła, że nie zna syna Krzysztofa Krawczyka i nie planuje z nim żadnej współpracy.

Mnie w to nie wciągajcie. […] Rodzina Krzysztofa Krawczyka przechodzi teraz trudne chwile, więc w ogóle te historie wszystkie wokół tego, a ja tam na dodatek, jako ta osoba… Nie chcę, nie życzę sobie – powiedziała Natalia.

Natalia Kukulska dementuje plotki Na żywo

Natalia Kukulska dementuje plotki Na żywo

Na doniesienia kolorowej prasy zareagował również Andrzej Kosmala, który nie ukrywa, że po przeczytaniu artykułu był oburzony i chciał zadzwonić z pretensjami do Kukulskiej. Dzięki temu, że sama piosenkarka szybko sprostowała sprawę, przyznał, że odetchnął z ulgą. Przy okazji zdradził pilnie strzeżony sekret Krzysztofa i jego syna. Okazuje się, że panowie nagrali razem płytę, która niebawem trafi na rynek.

No to już nie muszę dzwonić do Natalki, a chciałem pełen oburzenia! Wujek Andrzej Kosmala – Przyjaciel Twojej Mamy i Twego Ojca! A Krzysiu nagrał już płytę z Tatą i czeka na wydanie!

No to już nie muszę dzwonić do Natalki,a chciałem pełen oburzenia! Wujek Andrzej Kosmala -Przyjaciel Twojej Mamy i Twego Ojca! A Krzysiu nagrał już płytę z Tatą i czeka na wydanie!

Posted by Andrzej Kosmala on Thursday, April 15, 2021

 


Natalia Kukulska dementuje plotki Na żywo

Natalia Kukulska dementuje plotki Na żywo

Natalia Kukulska dementuje plotki Na żywo

Natalia Kukulska dementuje plotki Na żywo

Natalia Kukulska dementuje plotki Na żywo

Natalia Kukulska dementuje plotki Na żywo

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×