Szukaj

Andrzej Duda pokazał się w króciutkich spodenkach. Takich szortów może pozazdrościć mu Maja Sablewska

Andrzej Duda

Andrzej Duda

Andrzej Duda opublikował filmik na YouTubea , w którym opowiada o swojej mamie i Agacie Dudzie. Wypowiedź prezydenta przeplatana jest archiwalnymi zdjęciami. Jak wyglądał w młodości?

Andrzej Duda w trakcie swojej kadencji stara się iść z duchem czasu. Prezydent jest bardzo aktywny w sieci. Prowadzi prywatne konto na Instagramie, założył TikToka, a także dołączył do modnego wyzwania #hot16challange, w którym rapował o „ostrym cieniu mgły”.

Andrzej Duda świętuje Dzień Matki 2020. Co opublikował?

Andrzej Duda próbuje swoich sił także na YouTube. Z okazji Dnia Matki 2020 nagrał wyjątkowe wideo. Złożył życzenia swojej mamie i żonie, Agacie.

Prezydent w materiale filmowym opowiedział o uczuciach, jakimi darzy te dwie ważne kobiety w jego życiu. Dziękował mamie za to, że jest i zdradził, co jej zawdzięcza. Chwilę później wypowiedział się na temat swojej żony, Agaty. Powiedział, że uwielbia pomagać innym, nawet tym nieznajomym:

Pomaganie dzieciom chyba jest najważniejsze. Zrozumiałem, jak wspaniałą rzeczywiście jest osobą i potrafi z siebie dać także i innym. Nie tylko mnie, nie tylko Kindze, bo dla nas była zawsze, ale także i innym ludziom, których nie znamy, a nad którymi umie się pochylić z troską – powiedział Andrzej Duda.

W materiale słowa prezydenta przeplatają się z archiwalnymi zdjęciami. Część z nich pochodzi z okresu dzieciństwa, inne z młodości i początków ich małżeństwa. Na jednym z nich pojawia się też córka pary prezydenckiej. Widać, że Kinga to kopia mamy.

Poruszeni internauci komentują wpis:

  • Panie Prezydencie! Pozdrowienia i ukłony dla mamy! Musi być dobrą i mądrą kobietą, skoro wychowała takiego syna!
  • Bardzo piękny film. Pozdrawiam serdecznie Pana Prezydenta i całą Rodzinę.
  • Oooo rany, ale śliczne!

A Wy jakie macie zdanie na ten temat?


Andrzej Duda i Agata Duda w młodości

Andrzej Duda i Agata Duda w młodości

Andrzej Duda pokazał archiwalne zdjęcia

Andrzej Duda pokazał archiwalne zdjęcia

Andrzej Duda i Agata Duda w młodości

Andrzej Duda i Agata Duda w młodości

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×