Była żona Johnny’ego Deppa została mamą. Znamy płeć i imię maluszka. Pierwsze zdjęcie jest rozkoszne

Amber Heard

Amber Heard

Amber Heard, była żona Johnny'ego Deppa, została mamą. Pochwaliła się pierwszym zdjęciem z dzieckiem i zdradziła jego płeć. Internauci ruszyli z gratulacjami.

Amber Heard przez dwa lata była żoną Johnny’ego Deppa. Chociaż ich małżeństwo dobiegło końca w 2017 roku, od wielu miesięcy spotykają się na sali sądowej. Najpierw aktorka oskarżyła byłego męża o stosowanie przemocy fizycznej i psychicznej, później ten wytoczył jej sprawę o zniesławienie. Aktor żąda od niej zadośćuczynienia w wysokości 50 milionów dolarów.

W listopadzie ogłoszono wyrok – sąd stanął po stronie Amber Heard. Johnny Depp postanowił się odwołać. 18 marca małżonkowie ponownie spotkali się na sali rozpraw. Prawnicy aktora argumentowali, że była żona ich klienta nie spełniła zobowiązania, które nałożono na nią w dniu rozwodu. Miała przekazać 7 milionów dolarów na rzecz organizacji charytatywnych (pisaliśmy o tym tutaj)

Johnny procesuje się nie tylko z byłą żoną, ale także z tabloidami, które przedstawiają go w negatywnym świetle. Niedawno przegrał jeden z procesów, co odbiło się szerokim echem w mediach.

Amber Heard została mamą. Pokazała pierwsze zdjęcie z dzieckiem

Amber Heard rozpoczęła nowy etap w życiu – została mamą, o czym poinformowała w mediach społecznościowych. Pokazała rozkoszne zdjęcie, na którym pozuje z dzieckiem w objęciach. Jak zdradziła w opisie, cztery lata temu zdecydowała, że chce spełnić swoje marzenie i powiększyć rodzinę:

Jestem podekscytowana, że mogę przekazać wam tę informację. Cztery lata temu zdecydowałam, że chcę mieć dziecko. Chciałam to zrobić na swoich warunkach. Teraz rozumiem, jak radykalne jest dla nas właśnie takie podejście o jednej z najbardziej fundamentalnych części naszego przeznaczenia. Mam nadzieję, że nadejdzie kiedyś czas, gdy normalne będzie to, że masz dziecko, a nie pierścionek na palcu.

Dodała, że jej córeczka przyszła na świat na początku kwietnia. Chociaż początkowo planowała utrzymać tę szczęśliwą wiadomość w tajemnicy, postanowiła, że pochwali się nią światu:

Część mnie chciała zatrzymać tę prywatną sferę dla siebie, bo to nie jest czyjaś sprawa. Ale naturą mojego zawodu jest to, że chcę mieć kontrolę nad tymi informacjami. Moja córka urodziła się 8 kwietnia 2021 r. Ma na imię Oonagh Paige Heard. Jest początkiem reszty mojego życia.

Internauci w komentarzach ruszyli z gratulacjami:

  • Ona jest tak piękna, jak jej mama. Gratulacje! Wszystkiego dobrego dla Was.
  • Gratulacje! To zdecydowanie najlepsza część życia.
  • Już ją tak bardzo kochamy.

Page Six donosi, że Amber Heard skorzystała z pomocy surogatki. Osoba z otoczenia gwiazdy podała, że młoda mama chce w ten sposób pokazać, że każdy może spełnić swoje marzenie o macierzyństwie:

Jest tak wiele kobiet, które myślą, że nie mogą mówić o swojej bezpłodności, bo martwią się, że będzie to wielki wstyd. Amber chce dawać im przykład i pokazywać, że jest wiele opcji, by zostać mamą, mieć dziecko, nawet jeśli ma się problemy z płodnością – podaje osoba z otoczenia Amber Page Six.

Chociaż aktorka od roku jest w związku z Biancą Butti, jest jedynym prawnym opiekunem dziecka.


Amber Heard została mamą

Amber Heard została mamą

Amber Heard

Amber Heard

Amber Heard - premiera Ból i blask, Cannes 2019

Amber Heard - premiera Ból i blask, Cannes 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×