Johnny Depp w SMS-ach nie miał litości dla Amber Heard: „Nie tknąłbym tej pi*przonej dzi*ki nawet w kombinezonie ochronnym”. Aż przykro czytać

Johnny Depp i Amber Heard

Johnny Depp i Amber Heard

Johnny Depp odwołał się od wyroku sądu, który kilka miesięcy temu przyznał racje jego byłej żonie. Przy okazji ujawniono treść SMS-a, w którym komentował Amber Heard. Nie są to miłe słowa.

Johnny Depp i Amber Heard pobrali się w 2015 roku. Chociaż ich małżeństwo zakończyło się po kilkunastu miesiącach, przez pewien czas regularnie się widywali. Spotykali się na salach sądowych, gdzie odkrywali intymne kulisy relacji i procesowali się ze sobą nawzajem.

Przypomnijmy, że aktorka oskarżyła byłego męża o to, że stosował wobec niej przemoc. Depp nie pozostał dłużny i wytoczył jej proces o zniesławienie. Szala przechylała się raz na jedną, raz na drugą stronę. W listopadzie ogłoszono wyrok – sąd stanął po stronie Amber Heard.

Johnny Depp o Amber Heard. Padły mocne słowa

Johnny Depp postanowił się odwołać. Po kilku miesiącach, w czwartek, 18 marca, Sąd Apelacyjny w Londynie wysłuchał aktora i jego prawników. Argumentowali, że Heard nie spełniła zobowiązania, które nałożono na nią przy okazji sprawy rozwodowej. Aktorka miała przekazać 7 milionów dolarów na rzecz organizacji charytatywnych. Adwokaci określili to „manipulacyjnym kłamstwem”, które „zaważyło o wyniku sprawy”.

Te ataki próbował odeprzeć Adam Wolanski, który reprezentuje interesy gwiazdy. Powiedział, że Heard nie skłamała na temat wpłat. Dokonała mnóstwo przelewów na konta ogranizacji – dowodem miały być czeki, które zaprezentowała w sądzie. Dodał, że jeszcze nie przekazała całości sumy. Powodem są koszta batalii sądowej z byłym mężem.

Decyzja sądu powinna zapaść w ciągu kilku następnych tygodni. Warto jednak wspomnieć, że prowadzący sprawę w Sądzie Najwyższym sędzia Andrew Nicol przestrzegał Deppa, że apelacja ma bardzo małe szanse na powodzenie.

Gdy apelacja, którą złożył Johnny Depp,  obiła się szerokim echem w mediach, portal Daily Mail ujawnił treść SMS-a, którego aktor wysłał do swojej pielęgniarki. Nie szczędził on gorzkich słów pod adresem byłej żony:

Nie ma mowy, że ona da komukolwiek, chociaż grosz! Dzięki, ku*wa, że odeszła! Robi mi się niedobrze na myśl o tym, jak bardzo starałem się, żeby to wszystko zadziałało… Teraz… Szczerze? Nie tknąłbym tej pi*przonej dzi*ki nawet w kombinezonie ochronnym! Co za szumowina. Jak ja jej ku*wa nienawidzę!

Myślicie, że aktor ma szansę na zwycięstwo?


Amber Heard

Amber Heard

Amber Heard - Cannes 2019

Amber Heard - Cannes 2019

Johnny Depp

Johnny Depp

Komentarze

  • Merrigold pisze:

    Bo ta jego była to szumowina. Nie dziwię się mu. Dziwię się, że dał się omotać. Poza tym ona jest lesbijką. Zniszczyła porządnego faceta i świetnego aktora. Jest alkoholikiem i narkomanem, ale to dobry aktor i dobry człowiek. A ta Amber to faktycznie szmata.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×