Co działo się w domu Johnny’ego Deppa i Amber Heard? Do sieci wyciekło kolejne nagranie

Amber Heard i Johnny Depp

Amber Heard i Johnny Depp

Proces, jaki Johnny Depp wytoczył swojej byłej żonie, trwa już od kilkunastu tygodni. Małżonkowie szybko dogadali się co do rozwodu, w wyniku którego Amber wzbogaciła się o 7 milionów dolarów. Jakiś czas po rozprawie była żona zaczęła oczerniać Deppa.

Johnny Depp wytoczył swojej byłej żonie, Amber Heard, proces o zniesławienie. Aktor żąda od niej zadośćuczynienia w wysokości bagatela 50 milionów dolarów. Spór byłych małżonków to jeden z najgłośniejszych procesów w historii show-biznesu. W zagranicznych mediach co jakiś czas pojawiają się przecieki dotyczące zeznań świadków i przedstawianych przez obie strony dowodów.

Tych dwoje pobrało się w 2015 roku, ale ich wielka miłość przetrwała zaledwie 15 miesięcy. Rozwód pary nie odbył się bez skandalu. Amber Heard zażądała bowiem o wydanie Deppowi sądowego zakazu zbliżania się. Do sieci trafiły zdjęcia jej posiniaczonej twarzy.

Amber Heard zostala pobita przez Johnny'ego Deppa?

Amber Heard została pobita przez Johnny’ego Deppa?

Aktorka oskarżała Deppa o przemoc fizyczną i psychiczną. Amber Heard stała się ikoną ruchu #MeToo. Jako pierwsza aktorka w historii została nazwana Czempionką Praw Człowieka Organizacji Narodów Zjednoczonych, a nawet mianowano ją ambasadorką praw kobiet w American Civil Liberties Union. Przez pomówienia swojej byłej żony aktor natomiast stał się w USA wrogiem publicznym numer jeden. Po rozwodzie Amber zyskała nie tylko sławę, ale też kilka intratnych kontraktów reklamowych.

Proces Amber Heard i Johnnego Deppa: wyciekły kolejne taśmy

Johnny Depp postanowił odeprzeć ataki swojej eks i walczyć o dobre imię. Wytoczył byłej żonie proces o zniesławienie i zażądał równocześnie zadośćuczynienia w wysokości 50 milionów dolarów. Do mediów co jakiś czas wyciekają dowody w sprawie. Raz szala przechyla się na stronę Amber, innym razem okazuje się, że to Depp został ofiarą sprytnej manipulacji.

Zagraniczne media podają, że dotarły do nagrania sprzed 4 lat. Jest to zgłoszenie anonimowej kobiety, która zadzwoniła pod numer alarmowy 911, aby poinformować, że jej przyjaciółka Amber bierze udział w bójce i potrzebuje pomocy. Donosicielka w zgłoszeniu podała adres apartamentu, w którym w tym czasie mieszkała znana para. Dzwoniąca nie podaje szczegółów, nie pada też nazwisko aktora, jedynie informacja, że doszło do przemocy fizycznej.

Chciałabym zgłosić napaść. Wiem, co się wydarzyło, chcę to zgłosić, ale muszę pozostać anonimowa. Proszę, niech ktoś tu przyjedzie – słychać na ujawnionym przez Daily Mail nagraniu.

Prawnicy obu stron twierdzą, że jest to dowód właśnie na ich korzyść. Mecenasi aktora mówią, że nagranie obciąży Heard i jej przyjaciół, którzy w składanych zeznaniach podali, że o bójce powiadomił policję przyjaciel Amber – iO Tillett Wright.


Rozwód Johnny'ego Deppa i Amber Heard

Rozwód Johnny'ego Deppa i Amber Heard

Johnny Depp i Amber Heard

Fotografia: ONS

Amber Heard (w sukience Dolce&Gabbana) i Johnny Depp na pokazie filmu

Amber Heard (w sukience Dolce&Gabbana) i Johnny Depp na pokazie filmu "Pakt z diabłem" w Londynie (fot. ONS)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×