Allanek Krupa tak łatwo nie odetnie się od ojca. Pojawiły się przeszkody prawne. Edyta Górniak ma pomysł, jak je pokonać

Syn Edyty Górniak

Syn Edyty Górniak

Allan Krupa, syn Edyty Górniak, chce zmienić nazwisko. To nie będzie jednak takie proste. Jeden z tygodników zdradza szczegóły.

Edyta Górniak jest przykładem na to, że kariera i macierzyństwo mogą iść ze sobą w parze. Nie tylko regularnie koncentruje i bierze udział w nowych projektach, ale także wychowuje syna, Allana. 17-latek jest owocem miłości gwiazdy i jej byłego męża, Dariusza Krupy.

Przypomnijmy, że rodzice nastolatka rozwiedli się w 2010 roku. Przez długi czas spotykali się w sądzie, gdzie toczyli batalię o podział majątku. Udało im się dojść do porozumienia w tej sprawie, ustalili też kwestię opieki nad synem. Sporo skomplikowało się w 2016 roku, gdy doszło do wypadku.

Dariusz Krupa prowadził samochód z nadmierną prędkością. Przejechał na czerwonym świetle i śmiertelnie potrącił starszą kobietę. Badania ujawniły, że był pod wpływem kokainy. Mężczyzna został skazany na 6 lat pozbawienia wolności. Więzienie opuścił jednak przed czasem. Już w zeszłym roku wyszedł na wolność.

Podobno Dariusz Krupa nie utrzymuje relacji z synem. Tak przynajmniej twierdzi informator Pomponika, który jakiś czas temu przekazał szokujące wieści:

Darek odciął się od dawnych znajomych i przyjaciół. Po tym, jak wyszedł na wolność, rozpoczął nowe życie. Nie kontaktuje się z Allanem, nie płaci alimentów. Zapadł się pod ziemię – podaje Pomponik, cytując swojego informatora.

Allan ponoć pogodził się z tym, że nie odbuduje więzi z ojcem:

Allan pogodził się już z tym, że nie ma kontaktu z ojcem. To mądry chłopak – mówi osoba z otoczenia Edyty Górniak.

Allan Krupa, syn Edyty Górniak, chce zmienić nazwisko. Co stoi na przeszkodzie?

Syn Edyty Górniak planuje się odciąć od ojca. Postanowił zrezygnować z jego nazwiska i przyjąć to należące do mamy:

Allan długo rozważał, czy to dobry pomysł, chciał wszystko dokładnie przemyśleć. W końcu podjął ostateczną decyzję. Postanowił zrezygnować z nazwiska po ojcu Dariuszu Krupie i przyjąć nazwisko mamy – powiedziało źródło tygodnika Na żywo.

Informator Party donosi, że wcale nie będzie to takie proste. Piosenkarka nie ograniczyła bowiem byłemu mężowi praw rodzicielskich:

Będzie to skomplikowane, bo Edyta ostatecznie nie ograniczyła Dariuszowi praw rodzicielskich. Allan ma 17 lat i formalnie wciąż potrzebuje zgody obojga rodziców, by m.in. wyrobić sobie paszport.

Edyta Górniak znalazła jednak pomysł, jak sobie z tym poradzić:

W jego imieniu Edyta złoży wniosek do sądu rodzinnego o wydanie zgody o zmianę nazwiska syna z Krupa na Górniak.

O tym, czy sąd przychyli się do tego wniosku przekonamy się za jakiś czas.


Allan Krupa złożył Edycie Górniak życzenia na Dzień Ojca

Allan Krupa złożył Edycie Górniak życzenia na Dzień Ojca

Edyta Górniak i Allan Krupa razem na obiedzie

Edyta Górniak i Allan Krupa razem na obiedzie

Edyta Górniak i Allan Krupa razem na obiedzie

Edyta Górniak i Allan Krupa razem na obiedzie

Komentarze

 • GośćBeci pisze:

  Ludzie z kąd tyle jadu w Was. Dajcie ludziom spokojnie żyć. Alan to już duży chłopak i może sam decydować o tym co dla niego najlepsze.

 • GośćBeci pisze:

  Ja nie wiem z kąd w ludziach tyle jadu. Nie macie swoich problemów to cieszcie się A im dajcie spokój

 • GośćMaria pisze:

  To jeszcze dziecko ., dlatego matka ma podejmować większość decyzji.Skoro ojciec ma w tyłku syna ,zerwał z im kontakty, nie płaci alimentòw nie interesuje się ,to trzeba z tym coś robić. To dobra decyzja Alana, a Edyta powinna już dawno pozbawić Krupę praw rodzicielskich. W przyszłości może żądać od syna alimentòw ,pomimo że nie płacił na niego nic.

 • ja pisze:

  ciekawe, czy zaszczepiony ? 🤔

 • Megoka pisze:

  Allanek😂 Przecież to 17- letni chłopak, prawie mężczyzna, a wy tu ze zdrobnieniami wyskakujecie jakbyście o trzylatku pisali.🤦‍♀️

 • Iwona P.Pirog pisze:

  Chłopak bez ambicji, chęci zrobienia samemu,”ale po co mamunia załatwiła wszystko, łącznie z podejściem do wykształcenia i ambicjami.Po prostu będzie żył z mamunią i z jej pieniędzy,bajeczna przyszłość ,bez obowiązków,bez ambicji młodych ludzi którzy chcą coś osiągnąć samemu

 • Gość pisze:

  Alan masz rację zmień nazwisko,po co Ci taki ojciec.Masz manę ,która Cię bardzo kocha, i Ty ja kochaj na wzajem i będzie dobrze.

 • Gość pisze:

  Po mamusi” geniusz inteligencji ” ! A po tatusiu styl bycia! Zal chłopaka – zniszczyli mu życie.

 • Gość pisze:

  Ten Allanek to kretyn po rodzicach i zmiana nazwiska nie pomoże jak w głowie hula wiatr. Zmiana nazwiska ma ułatwić durniowi karierę i tyle

 • Matka pisze:

  Matki potrafią być zachłanne, chcą mieć dziecko na własność. Nie myślą o OJCU, który też go kocha!!!

 • Grażyna pisze:

  Żyjesz dzięki OJCU też!! Pamiętaj o tym.

 • Grażyna pisze:

  Błąd robisz!! Jesteś na tym świecie dzięki nie tylko mamie.On Ciebie kocha na pewno .Tak do końca mamie nie udaj.Chce mieć wszystko łącznie z Tobą. To nie fajnie zabierać dziecko OJCU!! Różnie bywa w życiu mamą jest ,ale jak nie — to druga Ciebie przytulić bo jest i czeka !!!

 • Gość pisze:

  Wy plotkarze nie macie co robic

 • Olcia pisze:

  Współczuję. Wychowany bez ojca. Matka niestety niestabilna emocjonalnie. Nie urodzi gruszka pietruszki. Będzie taki sam.

 • Gość pisze:

  Takich co to powoduja wypadkidrogowe jest od groma i troche ,co nie jest powodem zeby sie odsuwac od ojca. Chlopcze jeszcze malo rozumiesz.

 • Venus pisze:

  I Alanek ,nigdy nie odnajdzie drogi życiowej,tak jak jego mamusia, i tatuś będzie błądził we mgle i szukał wyjścia,którego nigdy nie znajdzie,ma złe podejście do źycia

 • Dariusz pisze:

  Pulpecik wyrósł taki sam bystry jak mamusia, z matury już zrezygnował, będzie całe życie tłuściutkim Alankiem mamusi, jak słodko..

 • Monia pisze:

  Biedny chłopiec. Z jednej strony okropny ojciec, z drugiej nienormalna matka. Oby odnalazł swoją drogę.

 • Gość pisze:

  Nieciekawy mały gruby i nic po za tym

 • Gość pisze:

  Ta Górniak zyje w wielkim bałaganie nie może dojść do ładu z własnym życiem Krupa się zagubił dlatego że Edyta żyła w nieczystości jej wszystkie romanse kończyły się perfidnie Edyta Górniak to aktorka ze spalonego teatru

 • Gośćgosc pisze:

  Dziwnie wygląda… Nieladny. .. Wygląda jak baba

 • Gość pisze:

  Niech robi co chce, mamusia wszystko ułatwi i zapłaci, oby nie został dziedzicznym pasożytem

 • Gość pisze:

  Ten Allan ma pocobny styl bycia jak jego ojciec Darek Krupa.

 • To nie o ojca chodzi pisze:

  Allanek będzie robił karierę muzyczną, mamusia zaakceptowała i supportuje. Allanek ma kupione wszystkie niezbędne sprzęta i powierzchnię. Do tego potrzebne jest jeszcze popularne branżowe nazwisko, które otworzy Allankowi wszystkie drzwi. Górniak.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×