Alicji Bachledy-Curuś jest w ciąży? Nowe nagranie wywołało masę spekulacji

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś przyłączyła się do akcji #owacjadlalekarzy. Na jej filmik bardzo pozytywnie zareagowali internauci. Dostrzegli jednak wyraźne zmiany w wyglądzie aktorki. Sugerują ciążę. Co piszą?

Alicja Bachleda-Curuś należy do bardzo dyskretnych gwiazd. Na temat jej życia osobistego nie ma wielu informacji. Czasem coś przecieknie niechcący, albo ona sama nico ujawni, ale dokładnie cyzelując słowa.

Obecnie gwiazda mieszka w Los Angeles, gdzie wychowuje syna, Henry’ego Tadeusza, który jest owocem jej związku z Colinem Farrellem. Od czasu rozstania z aktorem Alicja była w związku z Marcinem Gortatem, niestety ta relacja nie potrwała długo. Obecnie jest szczęśliwa u boku tajemniczego narzeczonego, o którym mówi dokładnie tyle, ile zechce.

Czy Alicja Bachleda-Curuś jest w ciąży?

1 stycznia aktorka ogłosiła światu, że jest zakochana. Gwiazda pokazała wówczas pierścionek i tajemniczego przystojniaka w tle, z którym powitała 2020 rok. Internauci od razu ruszyli z gratulacjami, a media natychmiast ogłosiły jej zaręczyny. Już wcześniej od czasu do czasu pojawiały się plotki, że Alicja jest znowu zakochana.

Bachleda-Curuś w rozmowie z naszą reporterką oficjalnie przyznała, że się zaręczyła. Zdradziła, że u boku swojego ukochanego odnalazła szczęście i spokój.

Jestem w bardzo dobrym miejscu. Przede wszystkim znalazłam spokój wewnętrzny i szczęście, którego zawsze sobie życzyłam. Myślę, że do tego trzeba dojrzeć. Natomiast, nie mówię za dużo o życiu prywatnym, więc tak to zostawimy. Ale gratulacje przyjmę – powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Na najnowszym filmiku na Instagramie gwiazda owacjami dziękuje służbie zdrowia za poświęcenie w walce z koronawirusem.

Dziękujemy! 17:00 #owacjedlalekarzy #owacjedlasluzbyzdrowia #dziekujemy #wdzięczność #ktosmusiniespacabyspacmoglktos – napisała.

Alicja Bachleda-Curuś wygląda pięknie jak zawsze, ale jej fani zauważyli zmiany w jej wyglądzie. Sugerują ciążę.

  • Inaczej Pani Wyglada… Slicznie ale inaczej.. czyzby.. xx.
  • Kochana jestes w ciaży ???

Czyżby nadszedł czas na kolejny krok w jej związku? Póki co gwiazda nie odpowiedziała na żaden z komentarzy.

Zobacz także: Alicja Bachleda-Curuś błyszczy w białym garniturze na polskich salonach. Podobne znaleźliśmy w Zarze


Alicja Bachleda-Curuś - owacje dla lekarzy

Alicja Bachleda-Curuś - owacje dla lekarzy

Alicja Bachleda-Curuś w białym garniturze

Alicja Bachleda-Curuś w białym garniturze

Alicja Bachleda-Curuś w białym garniturze

Alicja Bachleda-Curuś w białym garniturze

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×