ModaAlicja Bachleda-Curuś błyszczy w białym garniturze na polskich salonach. Podobne znaleźliśmy w Zarze

Alicja Bachleda-Curuś błyszczy w białym garniturze na polskich salonach. Podobne znaleźliśmy w Zarze

Alicja Bachleda-Curuś w białym garniturze
Alicja Bachleda-Curuś w białym garniturze
Aneta Błaszczak
04.03.2020 11:50, aktualizacja: 04.03.2020 18:45

Alicja Bachlda-Curuś uchodzi za jedną z najpiękniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Aktorka może pochwalić się nienaganną sylwetką i urodą, którą 10 lat temu oczarowała całe Hollywood. Polka skradła nie tylko serca widzów, ale też największego amanta światowego kina – aktora Colina Farrella. Para doczekała się wspólnego dziecka – syna Henry'ego.

Alicja na polskich salonach pokazuje się niezwykle rzadko. Najczęściej wybiera wydarzenia, które związane są z jej pracą zawodową. W ubiegłym tygodniu gwiazda błyszczała na prezentacji luksusowej biżuterii w hotelu Europejskim w Warszawie. Aktorka przez lata była ambasadorką marki, zatem jej obecność na imprezie miała dla organizatorów szczególny charakter.

Alicja Bachleda-Curuś w białym garniturze

Na czerwonym dywanie Bachleda-Curuś wystąpiła w efektownym, białym garniturze typu oversize. Kreacja stworzona z myślą o Alicji przez Macieja Zienia podkreśliła zjawiskową urodę gwiazdy, a lampasy z błyszczącego materiału nadały stylizacji pożądanego, wieczorowego efektu.

Całość uzupełniły stylowe dodatki. Alicja wybrała masywne kolczyki ze złota i puzderko w pudroworóżowym kolorze. Na dłoni gwiazdy błyszczał piękny pierścionek zaręczynowy z dużym diamentem. Gwiazda w rozmowie z naszą reporterką potwierdziła, że w sylwestra przyjęła oświadczyny swojego nowego partnera.

Jestem w bardzo dobrym miejscu. Przede wszystkim znalazłam spokój wewnętrzny i szczęście, którego zawsze sobie życzyłam. Myślę, że do tego trzeba dojrzeć. Natomiast, nie mówię za dużo o życiu prywatnym, więc tak to zostawimy. Ale gratulacje przyjmę – powiedziała Bachleda-Curuś w rozmowie z Jastrząb Post.

Podobne białe garnitury w swojej kolekcji oferuje marka Zara. Popularna sieciówka wypuściła na rynek kilka projektów zbliżonych do tego, w którym możemy podziwiać Alicję Bachledę-Curuś. W asortymencie sieciówki znajdziemy zarówno garnitury typu oversize, jak i doskonale skrojone, przylegające do sylwetki. Za każdy z kompletów trzeba zapłacić nie więcej niż 199 złotych. Nasze propozycje znajdziesz w galerii zdjęć.

Gwiazdy pokochały białe garnitury

Białe garnitury coraz częściej goszczą na polskich salonach. Tylko w lutym sięgnęły po nie takie gwiazdy jak Małgorzata Kożuchowska, Dorota Szelągowska czy tegoroczna reprezentantka Polski na Eurowizję – Alicja Szemplińska.

  • Alicja Bachleda-Curuś w białym garniturze
  • Biały garnitur – Zara
  • Biały garnitur – Zara
  • Biały garnitur – Zara
  • Alicja Bachleda-Curuś w białym garniturze
  • Alicja Bachleda-Curuś w białym garniturze
  • Alicja Bachleda-Curuś w białym garniturze
[1/7] Alicja Bachleda-Curuś w białym garniturze
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także