Alicja Bachleda-Curuś z narzeczonym zaczęli inwestować w Meksyku. Pierwszą dużą transakcję mają za sobą

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś i jej narzeczony zaczęli inwestować oszczędności na meksykańskim rynku. Para dokonała pierwszej transakcji. O szczegółach informuje Na żywo.

Alicja Bachleda-Curuś mieszka w Los Angeles. Tam wychowuje Henry’ego, którego ojcem jest Colin Farrell. Chociaż aktorzy nie są w związku od dekady, bezproblemowo dzielą się opieką nad synem. Jedenastolatek widzi coraz więcej plusów w tym, że ma dwa domy, o czym gwiazda opowiedziała w jednym z wywiadów:

Teraz jak z rozmawiam z Heniem, to widzi same pozytywy w tym, że ma dwa domy, dwa sety prezentów na święta, na urodziny. Taki spryciarz. Staraliśmy się nigdy nie dać Heniowi odczuć, że czegoś mu brakuje. Wypełnialiśmy tę potencjalną lukę dużą dawką miłości i atencji, uwagi – powiedziała Alicja w rozmowie z Baby by Ann.

Alicja Bachleda-Curuś: nowy biznes aktorki. Inwestuje w Meksyku

Od jakiegoś czasu kolorowa prasa donosi, że Alicja Bachleda-Curuś myśli nad wyprowadzką z Los Angeles. Podobno ma na oku miejscowość, która będzie nieco spokojniejsza. To ponoć ma być wstęp do zmian w jej życiu. Mówi się, że gwiazda zastanawia się też nad kolejnym dzieckiem. Szczególnie że od jakiegoś czasu ma narzeczonego (zaręczyny potwierdziła w rozmowie z Jastrząb Post – szczegóły tutaj)

Czy Alicja Bachleda-Curuś zamieszka w Meksyku w Tampico? Jak donosi Na żywo, aktorka i jej ukochany niedawno wybrali się tam na wycieczkę. Miasto oczarowało ich do tego stopnia, że postanowili zainwestować w jedną z nieruchomości. Zakochani jednak nie chcą w niej zamieszkać. Nowy dom ma być dla nich zabezpieczeniem na przyszłość, o czym donosi osoba z ich otoczenia:

Alicja i jej narzeczony postanowili ulokować pieniądze w nieruchomość, bo obawiają się kryzysu. Wychodzą z założenia, że oszczędności trzymane na koncie to nie najlepsze rozwiązanie.

Informator gazety twierdzi, że przed narzeczonymi sporo pracy:

Dom, który kupili, wymaga remontu. Ma ponad 200 metrów kwadratowych razem z garażem. Przed nimi sporo pracy, bo są wydzielone tylko dwa pokoje, a reszta to powierzchnia otwarta. Oprócz tego jest tylko jedna łazienka. Mimo wszystko zakochani cieszą się z tej inwestycji. Nie planują tam zamieszkać, a wynająć, co jest bardzo opłacalne.

Tygodnik podaje też, że za plany Alicji i jej narzeczonego mocno trzymają kciuki rodzice aktorki.


Alicja Bachleda-Curuś pochwaliła się sylwetką

Alicja Bachleda-Curuś pochwaliła się sylwetką

Alicja Bachleda-Curuś nad basenem

Alicja Bachleda-Curuś nad basenem

Alicja Bachleda-Curuś w kostiumie kąpielowym

Alicja Bachleda-Curuś w kostiumie kąpielowym

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×