Szukaj

Agnieszka Woźniak-Starak wraca! Właśnie oficjalnie to ogłosiła

Agnieszka Woźniak-Starak zapowiedział swój powrót. Opublikowała post, w którym nie pozostawia wątpliwości, że kończy przerwę w pracy.
Agnieszka Woźniak-Starak czy wróci do pracy?

Agnieszka Woźniak-Starak czy wróci do pracy?

Agnieszka Woźniak-Starak przeżyła ogromną tragedię. Jej ukochany mąż, Piotr Woźniak-Starak, zginął kilka miesięcy temu. Po jego śmierci zawiesiła karierę, wycofała się z życia publicznego, a swoją aktywność w social mediach ograniczyła do zera. Potem powoli zaczęła wracać. Jakiś czas temu pojawiły się informacje, że  weźmie udział w nowym projekcie. Teraz potwierdziła to na swoim Instagramie.

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy. Okazuje się, że tym razem nie będzie można jej zobaczyć, a usłyszeć. Zacznie prowadzić  audycje w newonce.radio, w czasie których ma poruszać kobiece tematy. Do współpracy z rozgłośnią miał ją namówić Kuba Wojewódzki.

Teraz wpisem na Instagramie potwierdza, że już w marcu będzie można usłyszeć ją na antenie. Wyznała, że poczuła, że nadszedł czas na powrót do aktywności zawodowej.

Pora wracać… @newonce_radio #march #lifebalance #staytuned – napisała.

Pod publikacją natychmiast pojawiły się wpisy pełne wsparcia dla Agnieszki. Obserwujący cieszą się z jej powrotu do aktywności zawodowej i życzą powodzenia.

  • Pani Agnieszko, super Panią widzieć. Świat Pani też potrzebuje. Życzę spokoju spokoju od mądrych i cierpliwości do głupich. Niech Pani rusza.
  • Oj pora Pani Agnieszko …..
  • Cudownie Panią widzieć, oby to była „pora wracać” do siebie.
  • Droga Pani Agusiu cieszę się ze jest PANI NA TYLE już silna że powolutku wraca Pani DO pracy I widać uśmiech na Pani pięknej buzi, sercem i myślami JESTEM cały czas z panią I tak już będzie zawsze….zasługuje pani na TO – piszą internauci.

Wiadomo, że do telewizji Agnieszka na razie nie zamierza wracać. W pierwszym wywiadzie po śmierci męża, wyznała, że nie wyobraża sobie powrotu do rozrywki:

Ja tęsknię za telewizją, nie ukrywam, bo zawsze kochałam moją pracę. Ale nie wyobrażam sobie, żebym wróciła do rozrywki. Na razie niewiele sobie jeszcze wyobrażam.

My również trzymamy kciuki za powrót Agnieszki do pracy i życzymy powodzenia.


Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy

Agnieszka Woźniak-Starak na spacerze z psami

Agnieszka Woźniak-Starak na spacerze z psami

Agnieszka Woźniak-Starak na spacerze z psami

Agnieszka Woźniak-Starak na spacerze z psami

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×