Szukaj

Mąż Radwańskiej odsłania rodzicielskie sekrety. Najpierw ogłosił narodziny syna, teraz pokazał jego wyprawkę

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt

Agnieszka Radwańska niedawno została mamą. Dawid Celt na Twitterze pokazał fragment wyprawki — uroczy prezent, który dotarł do jego syna. Co to takiego?

Agnieszka Radwańska na początku roku przestała ukrywać, że zostanie mamą. Regularnie publikowała zdjęcia, na których eksponowała ciążowe krągłości. Gdy urządziła baby shower wydało się, że wraz z mężem, Dawidem Celtem, powitają na świecie chłopca. Chociaż do momentu porodu nie zdradzili jego imienia, podkreślali, że będzie tradycyjne, polskie:

Jeśli chodzi o imię, to postawimy na imię polskie. Jestem Polką, więc raczej nie będę cudować z jakimiś amerykańskimi imionami, to na pewno nie – mówiła tenisistka przed porodem.

Radwańska urodziła, o czym jej mąż poinformował w poniedziałek, 27 lipca. Udostępnił pierwsze zdjęcie dziecka i zdradził, że na świecie pojawił się jego Jakub. Mama i dziecko już opuścili szpital, czego dowodem są zdjęcia paparazzi sprzed placówki.

Agnieszka Radwańska: synek. Dawid Celt pokazał prezent

Agnieszka od momentu porodu udostępniła jeden post w social mediach. Opublikował uroczy kadr ze szpitala. Znajduje się w nim fragment rączki dziecka. Tenisistka podziękowała wszystkim za wiadomości i gratulacje:

Kubus jest juz z nami dziękuje za wszystkie dotychczasowe wiadomosci i gratulacje #mamabyc #szczesliwirodzice #miłość #rodzinawkomplecie.

Bardziej aktywny niż Radwańska w social mediach jest jej mąż, Dawid. Mężczyzna pokazał prezent, jaki dla chłopca przygotował zaprzyjaźniony klub sportowy. To dziecięce body z logiem drużyny piłkarskiej. Celt w opisie podziękował za uroczą niespodziankę:

Hej @Rakow1921 przesyłka i życzenia dotarły. Bardzo dziękujemy.

Pomysł spodobał się internautom. W komentarzach piszą:

  • Gratulacje dla szczęśliwych rodziców! Wszystkiego dobrego, zdrowia dla synka!
  • Takie body jest nie tylko oryginalne, ale też ładne. Super pomysł na prezent.
  • Gratulacje dla Was. Fajnie, że ktoś z ekipy od trenera Klekota i Mroza z Victorii poszedł w Świat, pamiętam wspólne treningi.

A Wy co o nim myślicie?


Dawid Celt pokazał prezent dla syna

Dawid Celt pokazał prezent dla syna

Agnieszka Radwańska z synkiem

Agnieszka Radwańska z synkiem

Agnieszka Radwańska urodziła synka, Jakuba

Agnieszka Radwańska urodziła synka, Jakuba

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×