Szukaj

Agnieszka Radwańska pięknym zdjęciem z synkiem dziękuje fanom za życzenia. Jakie słodkie ujęcie!

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska urodziła. Jako pierwszy informacją podzielił się dzisiaj rano jej mąż, Dawid Celt. Teraz również i tenisistka pokazała zdjęcie z maluszkiem. Zobaczcie.

Agnieszka Radwańska powitała na świecie pierwsze dziecko. O narodzinach synka jako pierwszy poinformował na Twitterze dzisiaj rano jej mąż, Dawid Celt, publikując zdjęcie ze szpitala. Pod postem zaroiło się od najlepszych życzeń i życzliwych słów. W odpowiedzi na nie na Instagramie tenisistki pojawiła się kolejna fotografia z noworodkiem i podziękowanie za miłe słowa.

Agnieszka Radwańska opublikowała zdjęcie z synkiem

O ciąży tenisistki dowiedzieliśmy się w styczniu, kiedy to opublikowała zdjęcie dziecięcych bucików. W opisie podkreśliła, że w jej życiu rozpoczął się nowy etap:

Przyszedł czas na nowy etap w życiu – napisała wtedy, dodając serię hasztagów nawiązujących do jej stanu, m.in. wszystko mówiące: „będę mamą”.

Od tamtej pory zachwycała fanów zdjęciami zaokrąglającego się brzuszka. Udzielała też wywiadów. Mówiła o swoim samopoczuciu, o obawach i nadziejach przyszłej mamy. Długo jednak nie zdradzała płci maluszka. Zdradziła jedynie, że nazwie dziecko polskim imieniem:

Natomiast jeśli chodzi o imię, to postawimy na imię polskie. Jestem Polką, więc raczej nie będę cudować z jakimiś amerykańskimi imionami, to na pewno nie.

Dopiero podczas baby shower wydało się, że powita na świecie chłopca. Nie minęło wiele czasu, a maluszek jest już na świecie. Ma na imię Jakub i według informacji udzielonych przez szczęśliwego tatę, a teraz także mamę, wszystko jest w jak najlepszym porządku. Agnieszka podzieliła się z fanami uroczym kadrem ze szpitala. Wcześniej Dawid Celt pokazał rączkę synka, a jego mama zdecydowała się pokazać malutką nóżkę.

Kubus jest juz z nami dziękuje za wszystkie dotychczasowe wiadomosci i gratulacje #mamabyc #szczesliwirodzice #miłość #rodzinawkomplecie.

Tak jak pod Tweetem szczęśliwego taty, tak pod postem Agnieszki pojawiło się mnóstwo gratulacji – od zaprzyjaźnionych z tenisistką gwiazd i jej obserwujących. My czekamy na kolejne zdjęcia Jakuba.


Agnieszka Radwańska z synkiem

Agnieszka Radwańska z synkiem

Agnieszka Radwańska urodziła synka, Jakuba

Agnieszka Radwańska urodziła synka, Jakuba

Agnieszka Radwańska z mężem

Agnieszka Radwańska z mężem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×