Agnieszka Radwańska rozgadała się o macierzyństwie. Zdradziła swoje plany na przyszłość. Brzmi zachwycająco

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska w jednym z ostatnich wywiadów opowiedziała o macierzyństwie. Zdradziła, jakim dzieckiem jest Jakub, a także czy planuje kolejny raz zostać mamą. Poruszyła przy okazji temat nowego domu. Na jakim etapie są prace remontowe?

Kilka miesięcy temu Agnieszka Radwańska i Dawid Celt zostali rodzicami. Powitali na świecie synka, który otrzymał imię Jakub. Radosną nowinę przekazali w mediach społecznościowych. To właśnie tam pojawiło się pierwsze zdjęcie dziecka, a sympatycy pary ruszyli z gratulacjami.

Tenisistka spędza z chłopcem niemal każdą wolną chwilę, czym chętnie dzieli się z internautami. Tak jak kilka dni temu, gdy pokazała zdjęcie z jesiennego spaceru. Na fotografii Agnieszka trzyma dziecko w ramionach. Ona ma na sobie pikowaną kurtkę i ciepły sweter, zaś jej synek urocze ubranko i czapkę. Kadr skradł serca internautów, w komentarzach pozostawili mnóstwo komplementów.

Agnieszka Radwańska o macierzyństwie. Planuje kolejne dzieci?

Radwańska nie tylko pokazuje dziecko w mediach społecznościowych, ale niedawno także udzieliła wywiadu, w którym rozgadała się na temat macierzyństwa. W rozmowie z Polskim Radiem ujawniła, że Kubuś jest grzecznym bobasem. Przesypia całe noce, dzięki czemu gwiazda nie może narzekać na to, że jest niewyspana:

Nie mogę narzekać. Przesypiam noce. Kolki były na samym początku, ale teraz ich już nie ma. Mam złote dziecko. Nie ma żadnego problemu, a ja nie chodzę z worami pod oczami.

Agnieszka Radwańska jeszcze przed narodzinami syna mówiła, że nie wyobraża sobie mieć tylko jednego dziecka. Wygląda na to, że nie zmieniła zdania.

 Marzę, aby Kubuś miał zdrowe rodzeństwo.

Tenisistka ujawniła, że dziecko nie jest jedyną rewolucją w życiu jej i Dawida. Powiedziała, że wkrótce czeka ich przeprowadzka do nowego domu. Ze względu na pandemię koronawirusa jego budowa nie idzie tak szybko, jak sobie by tego życzyli.

Marzę też o domu, który się bardzo wolno buduje, bo takie mamy czasy — komentowała Agnieszka Radwańska.

Trzymamy kciuki, by tegoroczne święta cała trójka spędziła w nowym, wymarzonym domu.


Agnieszka Radwańska na spacerze z Jakubem

Agnieszka Radwańska na spacerze z Jakubem

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska z synkiem na plaży

Agnieszka Radwańska z synkiem na plaży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×