Szukaj

Agnieszka Radwańska na jesiennym spacerze z synkiem. Ależ on urósł! „Kawał chłopa z Jakuba”

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska skorzystała z pięknej pogody i zabrała synka na spacer. Na zdjęciu widać, jak synek gwiazdy tenisa urósł. Internauci zachwyceni.

Agnieszka Radwańska cały swój czas poświęca opiece nad synkiem. Jej Instagram tonie w słodkich kadrach z Jakubem w roli głównej i widać, że tenisistka w roli mamy odnalazła się tak samo, albo i lepiej niż na korcie. Dzisiaj uraczyła fanów cudną fotką ze spaceru. Jak jej synuś wyrósł!

Agnieszka Radwańska na spacerze z synkiem

Agnieszka Radwańska kilka miesięcy temu po raz pierwszy została mamą. Informację o ciąży przekazała w uroczy sposób – opublikowała zdjęcie niemowlęcych skarpetek. Spadła na nią wtedy prawdziwa lawina gratulacji z całego świata. Podczas ciąży chętnie chwaliła się w social mediach rosnącym brzuszkiem. Przez cały ten czas mogliśmy podglądać, jak przygotowuje się na powiększenie rodziny.

Agnieszka dodała także zdjęcia ze swojego baby-shower i właśnie wtedy poinformowała, że spodziewa się syna – nowina o narodzinach chłopca obiegła świat pod koniec lipca. Wkrótce potem pojawił się Jakub.

Od tego czasu nie brakuje na profilu jego słynnej mamy zdjęć z maluszkiem w roli głównej. Widać na nich także to,  w jak błyskawicznym tempie gwiazda tenisa wróciła do formy. Obserwujemy także, jak pięknie rozwija się jej synek.

Na najnowszej fotografii Agnieszka trzyma Jakuba w ramionach. Wokół piękne, jesienne kolory. Ona ubrana w różową, pikowana kurtkę i ciepły sweterek, maluch w uroczym ubranku i czapeczce. Nic dziwnego, że kadr skradł serca obserwujących Radwańską.

View this post on Instagram

🍁🍃🍂

A post shared by Agnieszka Radwanska (@aradwanska) on

Nie brakuje zachwytów w komentarzach pod postem. Internauci dostrzegają, jak urósł maluszek, komplementują Agnieszkę i dostrzegają brak jej talentu na światowych kortach:

  • O jak uroczo! Ty chudziutka, synek śliczny.
  • Kawał chłopa z Jakuba!!
  • Brakuje Cię Aga na kortach 🙂
  • Ależ słodko. Cudna rodzinka.
  • Ściskam Was mocno – piszą.

Trzeba przyznać, że Agnieszka wygląda kwitnąco, a maluszek rośnie jak na drożdżach.


Agnieszka Radwańska na spacerze z Jakubem

Agnieszka Radwańska na spacerze z Jakubem

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska z synem

Agnieszka Radwańska z synem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×