Agnieszka Kaczorowska odpowiedziała na ciążowe gratulacje fanów. Dla wielu będzie to wstrząs

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska postanowiła oficjalnie skomentować plotki o swojej drugiej ciąży. Gwiazda odniosła się też do gratulacji, które otrzymała od fanów. Co powiedziała?

Agnieszka Kaczorowska od ponad roku idealnie sprawdza się w nowej życiowej roli. W minione wakacje gwiazda serialu Klan świętowała pierwsze urodziny swojej córeczki Emilki. Dziewczynka stała się jej oczkiem w głowie i całkowicie zmieniła priorytety.

Aktorka w macierzyństwie odnajduje się wręcz doskonale. Jej profil społecznościowy, na którym zgromadziła sporą liczbę fanów, zamienił się w piękny album pełen rodzinnych zdjęć. Chociaż nie zdecydowała się pokazać wizerunku swojej córki w sieci i zawsze kadruje zdjęcia tak, aby chronić jej prywatność, to jej pociecha i tak jest bohaterką większości postów.

Kaczorowska ma za sobą wspaniałe kilka miesięcy. Chociaż z bólem serca poinformowała o tym, że musi zamknąć swoją szkołę tańca ze względu na kryzys spowodowany pandemią, to w najtrudniejszych chwilach miała przy sobie ukochanego męża Macieja i małą Emilkę. Miniony rok upłynął jej pod znakiem macierzyństwa i przeprowadzki do nowego domu, który urządziła z wielką pieczołowitością i dbałością o każdy detal. Ostatnio jednak coraz częściej w mediach mówi się o drugiej ciąży Agnieszki Kaczorowskiej. Co ona na to?

Agnieszka Kaczorowska komentuje plotki o drugiej ciąży

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia na profilu Agnieszki pojawił się post, który sporo namieszał w sieci. Aktorka zapozowała razem z mężem przy choince, a w opisie poinformowała, że jest to dla nich wyjątkowa data. Internauci od razu zaczęli dopytywać o drugą ciążę. Kolejne publikacje gwiazdy tylko potęgowały spekulacje. 28-latka pisała o zmęczeniu, naładowaniu baterii i odpoczynku od social mediów, co dla wielu fanów było jednoznacznym sygnałem.

Ostatnio w social mediach pojawiły się zdjęcia z nowej sesji, na których fani gwiazdy dopatrzyli się jej zaokrąglonego brzuszka. W komentarzach natychmiast znalazły się nie tylko pytania o kolejne dziecko, ale także mnóstwo gratulacji od osób, które są już pewne drugiej ciąży Agnieszki Kaczorowskiej. Portal Plejada postanowił skontaktować się z gwiazdą i poprosić ją o oficjalny komentarz w tej sprawie.

Gratulowanie komuś ciąży lub pytanie o ciążę w momencie, kiedy ta osoba nie poruszyła tematu ciąży, a tym bardziej jej nie potwierdziła, jest bardzo nie na miejscu z wielu powodów. Może to po prostu skrzywdzić kobietę. Są różne trudne sytuacje. Kobieta może mieć problemy z wagą i ja również miałam kiedyś takie problemy i w tamtym czasie medialne spekulacje o ciąży nie pomagały. A może rzeczywiście dana kobieta była w ciąży, ale ją straciła? Może bardzo się stara o dziecko i nie może zajść? Tych powodów jest mnóstwo. Wszelkie spekulacje i pytania, zanim kobieta sama się nie wypowie, są nie na miejscu. Dotyczy to nie tylko osób publicznych i komentarzy na Instagramie, ale także słów wypowiadanych przy rodzinnym stole. Poniekąd cieszę się, że pojawił się takie spekulacje, ponieważ dzięki temu możemy poruszyć ten bardzo delikatny temat, który jest problemem dla wielu kobiet.

Komentarz Agnieszki może być wstrząsem dla sporej grupy jej fanów. Podzielacie jej zdanie w kwestii ciążowych gratulacji bez wcześniejszego potiwerdzenia plotek?


Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela

Komentarze

  • Gość pisze:

    Wszystko się zgadza poza jednym – sama prowokuje fotkami gratulacje. Inaczej nikt by jej nie gratulował. Hipokryzja lewej hard

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×