Kaczorowska pozuje w koszulce. Fani są pewni ciąży. Widzą pierwsze krągłości: „Oj, prześwituje powiększony brzuszek”

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska dodała zdjęcia z nowej sesji, które tylko podsyciły plotki o jej drugiej ciąży. Fani nie mają żadnych wątpliwości. Dostrzegli pierwsze krągłości i obsypali ją gratulacjami.

Agnieszka Kaczorowska ma za sobą cudowny rok. Czas upłynął jej pod znakiem macierzyństwa. Jej życiem zawładnęła córeczka Emilka, która zdecydowanie jest teraz oczkiem w głowie swojej mamy, a wszystkie inne zobowiązania zeszły na dalszy plan. Widać, że gwiazda serialu Klan w swojej nowej roli odnajduje się doskonale. Na Instagramie często pokazuje, jak spędza czas z dzieckiem. Chociaż jak do tej pory nie zdecydowała się ujawnić jej twarzy, to niemal codziennie na profilu aktorki pojawiają się kolejne kadry z jej pociechą w roli głównej.

Agnieszka chętnie mówi o macierzyństwie i ma dla swoich obserwatorek wiele dobrych rad. Poleca sprawdzone produkty, ale także informuje o tym, co zupełnie się u niej nie sprawdziło. Jej profil w social mediach obserwuje wiele młodych mam, dla których stała się drogowskazem. Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia internauci zaczęli podejrzewać, że rodzina Kaczorowskiej znowu się powiększy.

Agnieszka Kaczorowska w drugiej ciąży? Fani widzą krągłości

W połowie grudnia tancerka dodała post, który sporo namieszał w sieci. Zapozowała z mężem przy choince i zdradziła, że jest to dla nich wyjątkowa data. Niemal natychmiast pod ich zdjęciem pojawiły się komentarze o drugiej ciąży aktorki. Kolejne publikacje gwiazdy, tylko podsycały plotki na temat jej odmiennego stanu. Aktorka pisała o zmęczeniu, odpoczynku od social mediów i czasie dla siebie. Jej obserwatorzy zauważyli też, że znacznie mniej publikuje, a zdjęcia kadruje tak, by ominąć okolice brzucha.

Jednak to ostatnia sesja, jaką dodała na swoim profilu, nie pozostawiła żadnych złudzeń. Gwiazda pozuje do zdjęć ubrana jedynie w koszulę swojego męża. Wszyscy zwrócili uwagę tylko i wyłącznie na jej brzuszek, który według internautów jest widocznie zarysowany pod ubraniem.

Światłoczuła. Czy Was też radują każde promyki słońca? – zapytała fanów Kaczorowska.

Pod postem natychmiast pojawiły się komentarze od fanów, którzy dopytują o ciążę. Niektórzy zaczęli już nawet gratulować.

  • Chyba można gratulować.
  • Aga jesteś w ciąży? W PnŚ mówili ostatnio, że nieoficjalnie tak.
  • Pięknie. Gratulacje.
  • Pierwsze co rzuca się w oczy na zdjęciu to brzuszek.
  • Oj, prześwituje powiększony brzuszek.

Aktorka nie potwierdziła, ani nie zaprzeczyła jeszcze komentarzom, które pojawiają się pod jej zdjęciami. Być może jest to jedynie niefortunne ułożenie koszuli podczas sesji zdjęciowej, które skupiło swoją uwagę na brzuszku. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na oficjalny komentarz Agnieszki.


Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska odpowiada fanom

Agnieszka Kaczorowska odpowiada fanom

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×