Szukaj

Agnieszka Kaczorowska jest w drugiej ciąży? Jej najnowszy post mocno namieszał w sieci

Agniesza Kaczorowska

Agniesza Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska po kilku dniach przerwy wróciła na Instagram. Jej post mocno namieszał w sieci. Fani są przekonani, że jest w drugiej ciąży.

Agnieszka Kaczorowska w zeszłym roku została mamą. Wraz z Maciejem Pelą powitali na świecie Emilkę. Dziewczynka rośnie jak na drożdżach, co widać na fotografiach, które tancerka co jakiś czas publikuje w sieci.

Aktorka nie ukrywa, że chciałaby, by jej córeczka doczekała się rodzeństwa. W rozmowie z Twoim imperium podkreślała, że takiej decyzji nie chce podejmować spontaniczne. Razem z mężem muszą dobrze przemyśleć i zaplanować kolejną ciążę:

Chcielibyśmy, żeby Emilka miała rodzeństwo, ale jeszcze nie wiemy kiedy… Wszystko musimy mądrze poukładać i zaplanować. Nie chcemy tego robić spontanicznie – powiedziała gwiazda.

Mimo jej deklaracji jakiś czas temu media obiegły wieści, że Agnieszka jest w drugiej ciąży. Ona nie skomentowała, a jej najnowszy post na pewno nie uciszy plotek.

Czy Agnieszka Kaczorowska jest w drugiej ciąży?

Kaczorowska nie kryje, że macierzyństwo całkowicie ją odmieniło i spowodowało, że przewartościowała swoje życie i teraz rodzina jest najważniejsza. Jak można się domyślać, kiedy aktorka będzie w ciąży, zapewne podzieli się tą radosną nowiną – wszystcy pamiętają, że relacjonowała cały czas oczekiwania na Emilkę w sieci. I choć na razie nie powiedziała oficjalnie, że jej rodzina wkrótce się powiększy, to część osób właśnie tak podejrzewa.

Na kilka dni przed świętami opublikowała zdjęcie z mężem na tle choinki. Dodatkowo pełne miłości zdjęcie opatrzyła opisem.

Dziś dla nas wyjątkowa data… Ale to długa historia… Już za tydzień Święta! Odliczacie? A jeszcze tyyyyyle pracy i tyle przygotowań… – napisała wówczas.

Pod wspomnianym postem pojawiły się spekulacje fanów, przekonanych, że rodzina Pelów się powiększy.

  • Czyżby tego dnia dowiedziałaś się, że będziecie rodzicami?
  • Jesteś w ciąży? Bo te Wasze spojrzenie na siebie tylko o tym świadczy.
  • Stawiam na błogosławiony stan – pisali.

Kaczorowska nie skomentowała, ale jej najnowszy post wcale nie uciszy plotek. Po kilku dniach nieobecności pojawiła się Na Instagramie, wyznała, że przerwa jej dobrze zrobiła, po czym napisała między innymi, że dużo leżała, odpoczywała…

Dzień dobry poświątecznie! Jak zauważyliście zrobiłam sobie przerwę od IG…i bardzo dobrze mi było. Ostatnie dni dużo leżałam, odpoczywałam. Zebrałam trochę siły do dalszych działań… A Wy jak tam? Relaks czy ciągłe ogarnianie? Jest dobra energia na ostatnie dni tego roku?

Te słowa mocno poruszyły jej fanów, którzy są przekonani, że Agnieszka opisuje dokładnie to, co robi większość kobiet w pierwszych tygodniach ciąży. Czyżby jednak coś było w plotkach na temat drugiej ciąży aktorki? Pozostaje tylko czekać na oficjalny komentarz.


Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży?

Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży?

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela

Agnieszka Kaczorowska dodała zdjęcie w piżamie

Agnieszka Kaczorowska dodała zdjęcie w piżamie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×