Szukaj

Enigmatyczny wpis Agnieszki Kaczorowskiej. Plotki o drugiej ciąży przybrały na sile

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska jest w drugiej ciąży? Internauci od jakiegoś czasu mają podejrzenia, że ich ulubienica spodziewa się kolejnego dziecka. Najnowsza publikacja aktorki nie uciszy spekulacji.

Agnieszce Kaczorowskiej miniony rok upłynął pod znakiem macierzyństwa. Gwiazda w 2019 roku urodziła swoją córeczkę Emilkę, która stała się jej oczkiem w głowie. Chwile spędzone z maluszkiem chętnie udostępnia w sieci. Widać, że w nowej roli gwiazda serialu Klan odnalazła się doskonale. Stała się też inspiracją dla wielu młodych mam, które chętnie czerpią z jej dobrych rad i polecanych przez nią produktów.

W ostatnich miesiącach życie tancerki kręciło się nie tylko wokół opieki nad dzieckiem, ale także przeprowadzki do nowego domu. Razem z mężem Maciejem Pelą kupili wymarzoną nieruchomość, a jej urządzanie sprawiło im prawdziwą frajdę. Zdjęciami pięknych wnętrz chętnie chwalą się w sieci.

Ostatni rok, a zwłaszcza pandemia, przyniosły dla niej też nieco smutniejsze wieści. Niestety ze względu na kryzys i wiosenną kwarantannę Agnieszka zmuszona była zamknąć swoją szkołę tańca. Gwiazda jednak nadal jest bardzo optymistycznie nastawiona do tego, co przyniesie życie. Postanowiła skupić się na nowych projektach i kolejnych zawodowych wyzwaniach.

Od świąt nie cichną plotki na temat drugiej ciąży Agnieszki Kaczorowskiej.

Agnieszka Kaczorowska jest w drugiej ciąży?

Od kilku dni na profilu aktorki pojawiają się bardzo tajemnicze posty. Gwiazda na krótko przed Bożym Narodzeniem dodała zdjęcie, na którym pozuje z mężem na tle choinki. Dołączyła do niego romantyczny opis, wspominając o „wyjątkowej dacie” i wielkich przygotowaniach:

Dziś dla nas wyjątkowa data… Ale to długa historia… Już za tydzień Święta! Odliczacie? A jeszcze tyyyyyle pracy i tyle przygotowań… – napisała tuż przed świętami.

Później na jej profilu mogliśmy zobaczyć kolejne ujęcie, pod którym poinformowała, że zamierza zrobić sobie przerwę od social mediów. Gwiazda zdradziła, że w tym czasie chce skupić się przede wszystkim na odpoczynku.

Dzień dobry poświątecznie! Jak zauważyliście zrobiłam sobie przerwę od IG…i bardzo dobrze mi było. Ostatnie dni dużo leżałam, odpoczywałam. Zebrałam trochę siły do dalszych działań… A Wy jak tam? Relaks czy ciągłe ogarnianie? Jest dobra energia na ostatnie dni tego roku?

Te wszystkie enigmatyczne wpisy wywołały lawinę plotek o tym, że Agnieszka Kaczorowska jest w drugiej ciąży. Fani zauważyli też, że jest znacznie mniej aktywna na Instagramie niż do tej pory. Gwiazda otrzymuje nawet prywatne wiadomości z prośbą o to, by znowu wróciła do regularnych publikacji. Chociaż te informacje ją wzruszają, to aktorka konsekwentnie trzyma się swojego postanowienia:

Potrzebuję chwili na odpoczynek. Więc wybaczcie, że jestem trochę mniej aktywna. Wrócę niebawem z pełną mocą – wyjaśniła w relacji na Instagramie.

Jej słowa jeszcze bardziej poruszyły internautów, którzy zastanawiają się, czy rzeczywiście chodzi o ciążę. Pozostaje nam tylko czekać na oficjalny komentarz w tej sprawie.


Agnieszka Kaczorowska odpowiada fanom

Agnieszka Kaczorowska odpowiada fanom

Agnieszka Kaczorowska odpowiada fanom

Agnieszka Kaczorowska odpowiada fanom

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Od czego pani Agnieszka musiala odpoczac ?!

  • Anka pisze:

    To bardzo ważne ;). Szukam opinię na temat książki Atlantyda iluzja autor Imanuel Alex Nowicki . Piszą , że marny pisarz ale analizy Super. Np. analiza czym jest czas i jaka jest natura czasu . Foton to kłamstwo. Czarne dziury też . I to na paru kartkach analizuję ?. To jest nie możliwe teorii na miliony stron on podważa . Ktoś mądrzejszy czytał ?.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×